Якого кольору має бути новий гаманець

1 723

Для більшості людей дане питання надзвичайно актуальне впродовж усього життя. Досить часто створюється враження, що гроші начебто випаровуються з місця свого зберігання. Можливо, настав час придбати новий гаманець для залучення грошей.

Якій колір гаманця притягує гроші

Якщо форма, розмір та кількість відділень важливі для того, щоб гроші в гаманці можна було зберігати в упорядкованому стані, то кольору надається містичне значення. З давніх часів вважається, що багатство тяжіє до відтінків, яким притаманна енергія Металу та Землі. Проте найбільше стимулює грошову енергію саме червоний та його різноманітні відтінки.

Чому червоний?

Купюри можуть любити якийсь певний колір та прагнути до нього. Дане твердження підтримують всі магічні, психологічні та філософські напрямки, бо не дарма доведено — червоний колір гаманця притягує гроші. Тому колір цього аксесуару напряму впливає на залучення фінансів, їх кількість та стабільність у житті.

гаманець що притягує гроші

Червоний колір в психології
Психологи у всьому світі вважають, що червоний являється найпотужнішим в усій колірній гамі. Він є символом багатства, динаміки та грошей, стимулює до дії та приваблює успіх. Тому гаманець повинен бути вогняним, до того ж аксесуар матиме ще одну вагому перевагу: його колір здатен вберегти власника від зайвих витрат.

Яких кольорів слід уникати

Якщо ви хочете придбати нову модель, то рекомендуємо вам відмовитись від холодних, темних кольорів. Чорний, блакитний, синій та бузковий належать до водного елементу. А вода, як відомо, сприяє витоку фінансів.

тканинні гаманці

Річ, яка притягує грошову енергію

Дешева чи вживана річ не зможе притягнути бажані купюри, адже несе в собі енергію бідності. Але не обов’язково витрачати на покупку шалені кошти, зупиніть свій вибір на гаманці середньої цінової категорії. Найголовніше, щоб аксесуар був респектабельним, функціональним, викликав думки про багатство та подобався вам .

Матеріал для гаманця

Синтетика не володіє енергетикою. Її просто неможливо «зарядити» та налаштувати на притягування успіху та багатства. Справжня грошова магія спрацює тільки на гаманці з натуральних матеріалів, тому він повинен бути зі шкіри або замші.

гаманець зі шкіри

Що покласти в гаманець?

Отже, ви купили гаманець, а далі? У відділення для дрібниць чи в окрему кишеню можна покласти нерозмінну монетку і грошова енергія не буде виходити з гаманця. Монета працюватиме наче магніт: стабілізує дохід, вбереже кошти, а також притягуватиме фінансовий успіх.

залучення грошей

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.