Як вести щоденник, щоб стати успішним

1 505

Мабуть, немає людини, яка б хоч раз у житті не цікавилась, як вести щоденник? Згадайте себе в юному віці. Стовідсотково мало не кожен третій робив записи у таємний зошит, ховав подалі від батьків, а потім дорослішав і закидав цю, на перший погляд, безтолкову справу.

Але що відбувається сьогодні? Свій щоденник має практично кожна людина! Так-так. І Ви також, якщо пишете записи у соціальні мережі кожен день. Як не дивно, але варіацій із методами ведення щоденника у сучасному світі – безліч.

Як почати вести щоденник?

Від Інстаґраму і до Фейсбуку, від Твіттера і до красивого паперового нотатника у Вашій сумці – все це безмежний простір, де можна почати вести щоденник. Особливо це актуально для людей, які хочуть досягнути успіху чи стати впевненішим у собі.

щоденники

Психологи стверджують, що люди, які нотують свої досягнення, записують хороші моменти життя, менше страждають від депресій. І це недивно адже кожен раз, перечитуючи свій щоденник, Ви будете бачити більше позивних моментів, аніж неприємних ситуацій (таке радимо взагалі не записувати). А от через певний проміжок часу – й етапи особистісного зростання, що завжди мотивує до нових звершень.

щоденники успіху

І зволікати абсолютно не варто, бо у введені дейбука немає нічого складного. Звісно не радимо впадати у дитинство і починати записи із загальновідомих фраз «привіт, мій любий щоденнику», чи щось на кшталт цього.

нотатки

Якщо Ви хочете, аби цей діяріуш перетворився у справжнє джерело натхнення та мотивації, тоді ведіть його щиро та навіть спонтанно. Не обов’язково робити записи щодень за найменшої дрібниці. Чітко визначте, з якою метою Ви будете вести щоденник, що Ви очікуєте від цього і на які результати розраховуєте. Якщо всі пазли вдало складені, то вперед!

Читайте також про   10 секретів вдалого кадру

Щоденники на всі випадки життя

Насправді скільки причин для ведення щоденника, стільки й існує його видів:
– щоденник для зменшення ваги;
– lifestyle щоденник;
– щоденник успіху;
– щоденник подяки;
– щоденник правильного харчування;
– щоденник самотності, (але такий краще не вести), та багато інших.

А сучасні соціальні мережі дають можливість перейти на новий рівень у цій справі. Тепер ведення щоденних записів не потребує у дописувача ручки та паперу. Усе можна публікувати прямо у мережу інтернет, а там кількість успішних людей просто зашкалює.

Введення щоденника онлайн додає відповідальності за написане. Так якщо Ви вирішили скинути зайву вагу, то записи у Фейсбук чи Інстаґрам – це однозначно Ваш варіант. Там і аудиторія, яка захоче спостерігати за Вашими результатами щодня, і мотивація врази більша. Погодьтесь, що соромно буде опускати руки, коли за плечима фолловери, які вірять у позитивний результат.

пости в інстаграмі

Як вести щоденник, щоб досягнути успіху?

Якщо ви все-таки не готові до постингу в соцмережі, то гарний нотатник – це те, що Вам необхідно. Тим більше, що записи, зроблені від руки, несуть Вашу енергетику та емоції. А для тих, хто не знає, як розпочати свій щоденник успіху, радимо надихнутися відомими людьми та селебритіс, які також частенько нотують певні моменти життя.

щоденник для успішного життя

Наприклад, відомий американський лайфхакер та бізнесмен Бодо Шефер у 13-ти річному віці втратив батька і залишився ні з чим. Та у 16 переїхав до Сполучених Штатів і пообіцяв собі, що обов’язково заробить мільйон. А от свої тридцять чоловік вже спокійно міг святкувати на Багамах.

Бодо Шефер веде цікаві лекції «Як стати успішним» по всьому світу. Розповідає, як бути кращою версією себе, як розрахувати пропорцію вкладеного часу у саморозвиток та як втілити мрії у реальність.

Хоча б заради експерименту, на випадок, якщо Ви не вірити в ефективність щоденникових записів, записуйте свої маленькі перемоги впродовж дня, перечитуйте їх наприкінці, і вже через 90 днів Ви будете приємно вражені!

як вести нотатки

Адже експерти у введені діяріушів стверджують, що саме за такий, здавалося б, короткий проміжок часу, людина виходить на новий рівень ефективності праці над собою. Адже Ваше життя у ваших руках.

Зробили смачну вечерю – записуйте.

Здали вчасно роботу – також нотуйте.

Здійснили давно забуту мрію – теж у щоденник.

Такі записи допоможуть побачити нові можливості, розкрити навіть приховані таланти, які ви раніше не помічали в собі. Тоді питання, навіщо потрібно вести щоденник, просто зникне.

Читайте   як обрати корисні та незабутні презенти

Звісно чітких правил, як це робити правильно, немає ніде. І ми не вкажемо «завантажуйте інструкцію тут». Ведення щоденника – це унікальний процес, і у кожного він різний. Та якщо раптом на Вас нападе депресія, опустяться руки і ви не знатимете, як діяти далі, – на допомогу прийде саме щоденник. Тільки погляд на себе з іншого боку дасть розуміння ситуації.

як вести щоденникові записи

Ви буде його перечитувати і дивуватися, скільки усього вмієте й можете. І чи то буде щоденник успіху та вдячності, чи щоденник для покращення фігури, чи може щось геть інше, – все це допомагає рахувати прекрасні миті. Адже правда життя у щасті, а мати його – вже великий успіх.

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 голосів, середній: 4,75 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.