fbpx

Викинь це негайно: про порядок у житті та в шафі від Марі Кондо

Не секрет, що сучасні люди мають забагато речей. З усього того мотлоху, що ми постійно купуємо, нам, насправді, потрібні лише відсотків 20! І все через те, що всі ми легко піддаємося рекламі, віримо, що станемо щасливіші, отримавши ту чи іншу річ, робимо імпульсивні покупки.

викинь цей мотлох
кадри із фільму “Шопоголік”

Великі корпорації, виробники та продавці виграють від цього, а ось довкілля страждає, буквально «задихаючись» в купах сміття. Крім того, чим більше в домі речей, тим важче підтримувати порядок! Але як же зрозуміти, що річ вам більше не потрібна (чи й не була потрібна взагалі)? Відповідь на це запитання дає Марі Кондо.

правильні покупки
кадри із фільму “Шопоголік”

Марі Кондо наводить порядки

Марі Кондо – відомий спеціаліст та консультант з наведення порядку в домі та правильної організації простору. Її книжки стали бестселерами в Японії, США та Європі, а журнал «Time» вніс її до переліку найвпливовіших жінок світу.

Марі Кондо
Марі Кондо

На початку січня цього року на каналі Netflix вийшла шоу-програма, в якій Марі Кондо допомагає американським родинам розхламляти їхні домівки. А також вчить їх, як отримувати від цього задоволення. Програма має неабиякий успіх серед глядачів.

марі кондо робить порядок
цікаві поради Марі Кондо на Netflix

Викинути мотлох із життя! (відеопоради)

Ви не любите прибирати? Та ви просто не вмієте робити це правильно! Але з цими відеопорадами ви гарантовано навчитесь робити це швидко, легко та із задоволенням!

Організація простору в домі + відео

Марі рекомендує сортувати речі за категоріями. Наприклад, як в цьому відео, серветки можна розкласти по двох коробках, залежно від матеріалу, з якого вони зроблені.

Як складати речі (футболки, білизну, штани, куртки…) + відео

Марі стверджує, що правильно складені речі займають набагато менше місця. І складати їх постійно треба за однією і тією ж схемою. Вона розробила спеціальні інструкції для правильного складання штанців, сорочок, суконь та іншого. Ось декілька відеопідказок щодо того, як це зручно робити.

як правильно складати білизну
як правильно складати білизну
як складати речі

Розкладаємо аксесуари

Щоб зручно розкласти речі, непотрібно купувати додаткові кейси, органайзери та інше. Морі Кондо радить використовувати для цього звичайні коробки, яких повно в кожному домі. А з них вже можна зробити зручні місця для зберігання.

Порядок у шухлядах

На думку Марі, порядок має бути в усьому і у кожної речі має бути своє місце. За одною з її порад не варто заповнювати шухлядки більше, ніж на 90%, бо предмети, які забарикадовані в дальніх кутах, можуть не показуватись на очі роками. На те, як ця жінка розкладає речі, можна дійсно дивитись годинами!

як організувати простір у шухлядах

Як правильно розкладати речі у валізі

Марі Кондо розробила свій алгоритм щодо складання речей у валізі. Ви будете неймовірно здивовані тим, скільки можна вмістити в сумку, якщо робити це правильно!

Але найперше та найголовніше, що радить зробити Марі Кондо – це без жалю позбавитись від усіх непотрібних речей, а залишити лише улюблене, реально потрібне та таке, яке приносить найбільшу радість.


Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.