Українські проєкти, які можуть вас зацікавити

331

Наперекір усім пандеміям в Україні життя не стоїть на місці. Зараз є безліч громадських ініціатив, що мають на меті змінити свідомість українського суспільства. Сьогодні справді важливо змінюватися, а не очікувати на чарівну фею, котра все начаклує. Тож ми розповімо про три цікаві українські проєкти, які от-от запрацюють.

Проєкт збереження історичних пам’яток та культурних об’єктів

Розвалені українські замки, історичні будівлі та храми – справді вражають очі туристів. На жаль, в країні відсутня будь-яка політика збереження історичної спадщини. Тому Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні ініціює конкурси «Невеликий грант-2021» та «Великий проєкт-2021» на отримання гранту для збереження історичних пам’яток і культурних об’єктів.

проєкти на збереження історії
фото – Valeriia Bugaiova, Львів

З 2001 року Фонд підтримав понад 1000 проєктів в усьому світі. Тож увагу варто звернути організаціям, котрі втомилися вибивати кошти у місцевої влади. Це хороший шанс змінити ставлення українців до своєї культури та історії на краще.

«ОсобливаЯ» – проєкт соціальної дії

Громадська ініціатива, що реалізується з допомогою Британської ради в Україні (British council Ukraine), і є частиною програми House of Europe, що фінансується Європейським Союзом. Має на меті розкрити нову роль жінки в українському суспільстві. І вже 26 вересня у Києві відбудеться офлайн фотовиставка з історіями жінок, котрі ламають стереотипи щодо реалізації жінки в Україні.

проєкт ОсобливаЯ
фото – unsplush

Матимемо змогу ознайомитися з історіями героїнь проєкту (14 звичайних українок), які змінюють себе та світ довкола. Для активнішого просування теми, планується тур містами України з фотоісторіями неймовірних жінок. Бо пора б вже українцям вивчати питання гендерної рівності. Тож в «ОсобливаЯ» відкриті до співпраці з організаціями подібного спрямування та підтримки з боку небайдужих.

Швидка необхідна підтримка

Інституційний грант «Швидка необхідна підтримка» старт проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні». Цей конкурс дасть змогу організаціям, які опинилися в загрозливому становищі через пандемію Covid-19, отримати кошти для подальшого існування.

українські гранти
фото – unsplush

Це чудовий спосіб посилити стійкість громадських та благодійних організацій, фондів в умовах карантину та забезпечити безперервне виконання доброї місії. Такі проєкти дають шанс на життя.

Головне зображення – unsplush

image color pick

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.