«Stay the fuck home bar» – онлайн-бар в час карантину

195

«Ми не готові відмовитися від розваг, навіть коли весь світ от-от розвалиться!» З таким гаслом відкрив свою роботу онлайн-бар з не менш промовистою назвою «Stay the fuck home bar» .

Бар відкрили з метою закликати людей в усьому світі залишатися при нагоді вдома в час пандемії коронавірусу. Бо в цьому барі ви матимете таку ж змогу спілкуватися з людьми, як і в реальному житті, але через екрани гаджетів.

Такий от своєрідний онлайн-клуб для тих, кому дуже нудно на карантині. Якщо детальніше, то це набір віртуальних «кімнат» у сервісі Whereby, який саме призначений для відеодзвінків.

онлайн-бар

Окрім того, є й великі зали на 12 осіб. Це, якщо ви хочете «посидіти» в барі суто своєю компанією. Звучить це все незвично, і може навіть трохи дивно, але, погодьтеся, це доволі непогана альтернатива домашньому відпочинкові.

Тож в онлайн-бар запрошують усіх, хто хоче цікаво провести час. Вхід без масок та особливого дрес-коду) І не забувайте прочитати про місця, де людей справді буває забагато. Коли карантин закінчиться, гадаємо, подорожувати ніхто не припинить. Тому готуємось заздалегідь!

Головна світлина (the main picture) – unsplush

Джерело: http://www.krajsvitu.com/

image color pick

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.