Шкіряні сумки для чоловіків: як вибрати якісні?

678

Чоловіча сумка – річ, котра виконує не лише практичну, а й важливу естетичну функцію. Часи, коли гарна сумка вважалася частиною суто жіночого гардеробу, а чоловік ходив з повними кишенями, не маючи куди покласти потрібні речі, минули. Саме тому хороші шкіряні сумки для чоловіків користуються чималим попитом. Якщо ви перебуваєте у роздумах, яку сумку придбати, ознайомтеся з їх основними видами. Це дасть достатньо інформації для роздумів, аби вибір став не лише осмисленим, а й вдалим.

шкіряні чоловічі сумки

Різновиди сумок зі шкіри

Класифікація чоловічих сумок є доволі широкою. Їх види формуються залежно від різних критеріїв, наприклад, – типу носіння, типу закривання, матеріалу та особливостей конструкції.

За типом носіння сумки бувають:

 • з коротким ременем (такі вироби носять під пахвою);
 • на короткій ручці (здебільшого їх носять на зап’ясті, або ж – у руці);
 • на ремені чи ручках, котрі мають середню довжину (їх носять на плечі біля ліктя);
 • на довгому ремені (зазвичай це чоловічі сумки через плече, купити які буде оптимальним рішенням з точки зору зручності);
 • з кріпленням на поясі;
 • на лямках.

За типом закривання сумки є на одній або кількох блискавках, з клапаном вгорі, з рамковим замком, з верхньою стяжкою. Якщо говорити про тип матеріалу, то тут класифікація сумок залежить від їх рівня жорсткості – як суцільного, так і окремих елементів. Бувають м’які моделі, котрі не тримають форми. Вони зазвичай оптимальні у поєднанні зі спортивним стилем чи образом у стилі casual.

Також користуються популярністю сумки, які відзначаються жорсткістю. Вони відмінно тримають форму, тож є бажаним варіантом придбання для багатьох чоловіків, котрі звикли до строгості й чітких ліній у власному образі.

чоловіча сумка через плече

Є й середні за жорсткістю варіанти, котрі мають лиш окремі жорсткі елементи (здебільшого ущільнюється дно). Такі сумки називають напівжорсткими. Вони найбільш популярні, незалежно від трендів та сезону, адже є дуже практичними та зручними.

Шкіряні чоловічі сумки через плече та інші моделі

Вище ми розглянули різновиди сумок за їхніми основними критеріями, окрім особливостей конструкції. Але саме цей аспект визначає основні типи таких виробів, тож його потрібно висвітлити детально. Основними видами чоловічих сумок є:

Барсетка. Це класичний звичний варіант для носіння найнеобхідніших речей. Для барсетки є характерними такі ознаки, як-от: прямокутна форма, маленький розмір, коротка ручка. Існують моделі, де є додаткове кріплення, аби барсетку можна було носити на поясі. Зазвичай такі чоловічі сумки виготовляються з натуральної шкіри та містять два відділи.

стильна чоловіча барсетка

Портфель. Він теж є однією з класичних варіацій чоловічих сумок. Підходить для носіння документів, особистих речей. Якщо портфель великий, у нього можна вмістити навіть ноутбук. Стандартний розмір портфеля є таким, аби туди «влазила» папка для документів. Переважну більшість портфелів виготовляють з натуральної або штучної шкіри. Однак для тих, хто прагне зробити своє придбання недорого, українські виробники пропонують компромісний варіант – портфелі з цупкої тканини. Вони можуть бути доволі стильними й зручними, хоча, звісно, шкіряна сумка виглядає значно ефектніше.

Дипломат. Ззовні він дуже схожий на портфель, однак відрізняється жорсткою каркасною основою. Дипломат виглядає дуже солідно. Саме тому для його виробництва не використовуються фактично ніякі матеріали, окрім шкіри та замшу. Може навіть закриватися на ключ, що ще раз підкреслює його серйозне місце поміж інших чоловічих сумок. Це «серйозна сумка для серйозних паперів».

стильний чоловічий дипломат

Клатч. По своєму зовнішньому вигляду він нагадує збільшений гаманець. У зв’язку з невеликим розміром клатчу, в нього можуть вміститися лише особисті речі. Однак деякі дизайнери сумок примудряються зробити так, аби розроблювані ними конструкції клатчів містили два відділи. Це дозволяє навіть завжди підтримувати лад.

клатчі для чоловіків 2018

Сумка через плече. Найпоширеніший варіант, який до вподоби переважній більшості чоловіків. Причина такої популярності полягає в тому, що сумка цього типу водночас зручна та гарна. Вона, як правило, вміщує більше речей, аніж клатч та барсетка. Під час носіння, така річ не створює дискомфорту. Вам не потрібно підтримувати її руками чи постійно поправляти. Вона не обмежує ваших рухів. І це – величезна перевага. Коли така сумка пошита зі шкіри, вона виглядає особливо стильно й ефектно.

чорна чоловіча сумка через плече

Планшет. Зазвичай така сумка схожа з попередньою, однак вона є меншою за розмірами. Має один відділ та застібається на блискавку. Якщо ви плануєте придбати шкіряний планшет, звертайте увагу на те, щоб він був максимально функціональним – тим більш, український ринок дозволяє обирати такі варіанти без жодних проблем. Представлені моделі сумок мають спеціальні внутрішні відділи – для ключів, смартфона чи навіть планшета. Характерна ознака сумок цього типу – мінімалізм та повна (або майже повна) відсутність декору. Строгий стиль робить їх універсальними.

 

шкіряна сумка планшет для чоловіків

Поло. Ця сумка – середній варіант між звичайною через плече та планшетом.

Перераховані види сумок є основними, однак вони не єдині. Популярні також спортивні сумки, які дуже практичні у нетривалих подорожах та походах у спортзал. Такі моделі містять багато відділів для спортивного екіпірування. Сумка-чохол нагадує автономну кишеню на спеціальному ремені. Вона є прекрасним варіантом для грошей, а також ключів чи інших малогабаритних речей. Є й спеціалізовані варіації сумок – для фотоапарата, відеокамери, штатива та іншого професійного технічного обладнання.

Ручна робота чи бренд: що краще?

Сучасний сегмент виробництва сумок розвивається надзвичайно динамічно. З’являються нові бренди, а вже існуючі доводять свою конкурентоздатність. Крім того, є чимало майстрів, котрі виготовляють стильні сумки ручної роботи. Тому Україна може представити широкий вибір продукції – починаючи з того, що створює великий виробник, та завершуючи ексклюзивними варіантами від майстрів. При цьому кожен магазин сумок сам вирішує, чим заповнити власний асортимент.

чоловічі сумки види

Якщо ви хочете купити чоловічу сумку зі шкіри, слід визначитися з тим, який варіант для вас кращий – просто надійна брендова річ чи авторська робота. І перший, і другий вибір має свої переваги. Однак є й певні актуальні застереження. Купуючи брендову річ, орієнтуйтеся на середні ціни, якщо свідомо не прагнете до елітного товару. Інакше є ризик переплатити. А якщо обрали придбання авторської речі, треба теж виявляти обережність. Вивчіть інформацію про майстра, його відгуки, ознайомтеся з тим, яка фурнітура використовується для сумки. Дуже часто майстри-новачки намагаються завоювати своїх клієнтів низькими цінами, однак об’єктивно змушені економити на якісних застібках, магнітах, кнопках чи навіть нитках. Тому детально дивіться на річ при купівлі, а якщо робите придбання через Інтернет, ознайомтеся з реальними відгуками про майстра та купуйте на перевірених майданчиках.

Українські виробники сумок

Серед популярних в Україні виробників сумок можна назвати наступні:

 • Сімейна майстерня «Котилася торба»;
 • Bagllet;
 • Baneli;
 • Dublon;
 • O:plich;
 • Vabi.

Це далеко не єдині варіанти, однак вони зарекомендували себе у якості надійних.

шкіряні сумки через плече

Де купити чоловічу сумку ручної роботи в Україні?

Якщо ви хочете придбати сумку ручної роботи, можете безпосередньо зв’язатися з її виробником, знайшовши його сайт чи сторінку в Мережі. Наприклад, сімейна майстерня «Котилася торба» виготовляє свої вироби ще з 2011 року та за цей час заробила гарну репутацію.

сумки ручна робота

Бренд Baneli – це теж вироби ручної роботи. З багатьма індивідуальними майстрами ви можете сконтактувати на спеціалізованих онлайн-майданчиках. Один з них – супермаркет виробів ручної роботи «Скриня». Там майстри пропонують власні вироби, а клієнт може ознайомитися з відгуками про них і зробити замовлення.

Купуючи сумку, зважайте на основні критерії якості, серед яких – практичність, краса, хороший матеріал та надійність.

image color pick

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.