Шкіряне весілля – три роки, особлива дата
Кожна річниця спільного сімейного життя – гарний привід для святкування. За давньою традицією третя річниця має назву шкіряне весілля, і це не випадково. Вважається, що за три роки подружжя «притерлося» один до одного, відносини зміцніли, як справжня шкіра.
Взаємини, як і натуральна шкіра, стали більш гнучкими, партнери навчилися йти на поступки, знаходити компроміси. Але вироби зі шкіри зберігають свої властивості тільки за умов правильного догляду. Так і відносини можуть просто «розтріскатись», якщо не приділяти їм достатньо уваги.
Святкуємо 3 річницю
Зміст статті
За традицією, третя річниця весілля святкувалась у дуже вузькому колі, лише з родиною. Якщо все ж вирішите запрошувати друзів, то тільки найближчих. Багатолюдні зібрання варто відкласти на інший раз.
Починати святкувати три роки весілля варто з самого ранку. Чоловік та дружина мають пробачити один одному образи, що накопичилися за час подружнього життя. Варто також вибачитись за спричинені незручності.
Щоб не брати з собою у майбутнє життя негатив та неприємності, треба викинути увесь тріснутий посуд. Попередньо його можна розбити – шум від цього має відлякати нечисті сили. Також варто викинути усілякий непотріб, що займає місце, але не використовується. Напередодні треба гарно вимити весь будинок, все вичистити.
Що подарувати дружині
На цю річницю чоловік та дружина обов’язково мають обмінятись подарунками. Добре, що особливо ламати голову над тим, що подарувати не доведеться. На шкіряне весілля заведено дарувати різноманітні вироби зі шкіри.
В такий день чоловік може подарувати своїй жінці:
- Шкіряні рукавички. Щоб підібрати потрібну пару, треба взяти стару рукавичку та порівняти їх.
- Нову сумку. Діловій жінці підійде портфель, кейс чи папка для документів. Любителькам мандрувати стане в нагоді шкіряний чемодан, саквояж чи несесер.
- Гаманець. Такий практичний подарунок завжди буде доречним.
- Чохол для телефону, улюбленого гаджета, ключів.
- Шкіряний ремінь. Гарний, але трохи безособовий дарунок.
- Взуття зі шкіри. Такі речі треба обирати тільки разом.
- Шкіряну куртку, плащ чи піджак.
- Прикраси зі шкіри: браслет, підвіску, сережки.
Подарунок чоловікові
Чоловікові на третю річницю також можна обрати якусь корисну, практичну річ зі шкіри. Це може бути:
- портмоне;
- кейс, барсетка;
- чохол для телефону;
- сумка для ноутбука;
- келих в шкіряному чохлі;
- щоденник;
- шкіряний ремінь (для чоловіка такий подарунок більш доречний);
- рукавички.
Практичні подарунки друзям
Якщо Вас запрошено на святкування третьої річниці весілля, доречно подарувати подружжю один спільний подарунок. Він також має, по можливості, бути зробленим зі шкіри чи містити шкіряні елементи.
Наприклад, можна подарувати сімейний фотоальбом в шкіряному футлярі. Доречним буде покласти всередину декілька цікавих фотографій подружжя та додати побажання.
- Гарним подарунком стане дизайнерська прикраса для дому зі шкіри. Це може бути настінне панно, картина, годинник зі шкіряним декором та інше.
(фото – http://druzhba.uz.ua)
- В якості дарунку на третю річницю весілля гарно підійде декоративна шкура якоїсь тварини. Ще один цікавий та практичний варіант – шкіряний килим.
- Приємним та корисним презентом для подружжя стане набір шкіряних чемоданів. Чи подаруйте подружжю велику скриню, оздоблену шкірою – в ній вони зможуть зберігати спільні, сімейні речі.
Насправді, вибір практичних дарунків, які підійдуть для шкіряного весілля, чималий. Це й набір домашнього взуття, і дорожні косметички, і однакові ремені для пари, і навіть чохли для сидінь в авто. Орієнтуйтесь на свої фінансові можливості та на вподобання подружжя.
Як святкують шкіряне весілля
- Шкіряне весілля заведено святкувати не вдома. Добре, якщо погода дозволяє зробити це на природі, влаштувати пікнік. Як ні, то варто обрати невеликий ресторан без гучної музики.
Частування на шкіряне весілля
На Русі на шкіряне весілля дружина мала спекти печиво у вигляді фігурок різних звірів. Ним традиційно пригощали усіх гостей. Це мало принести щастя в дім, а жінка заручалась гарним відношенням з боку родичів чоловіка.
На святковий стіл подавали житній коровай, спечений жінкою. Першими ним мали поласувати господарі, а вже потім його ділили між гостями.
Серед наїдків на столі також обов’язково мало бути смажене м’ясо, яке запивали червоним вином. Це обіцяло подружжю гарні статки та добробут.
На стіл також подавали різні червоні овочі та фрукти: помідори, перці, яблука, суниці. Покуштувати їх мали всі. Червоний колір – символ любові, тож він неодмінно мав фігурувати на святкування.
Креативні привітання
Цікаві привітання та тости зараз можна знайти в інтернеті. Щоб зберегти тематику річниці, роздрукований варіант вітальних слів можна покласти до шкіряної теки та подарувати ювілярам.
Втім, шкіряне весілля – це свято для самого подружжя. Тому зовсім не обов’язково влаштовувати традиційне святкування чи дотримуватись традицій. Головне, щоб цей день пара провела разом і щоб він був сповнений теплом та любов’ю.
