Що чекати від 2021 року: прогнози, загрози чи маячня

15 128

Ось і прийшов такий очікуваний 2021 рік! Звісно, після купи неприємних сюрпризів від року минулого, усі хочуть знати, що чекати від наступних 12 місяців. Тож, мережею ширяться десятки прогнозів від експертів усіх можливих напрямків: економістів, політологів, соціологів і, звісно ж, від астрологів, нумерологів та різних шаманів. Навіть відомі телеканали та видання не гребують різноманітними передбаченнями!

Нумо поцікавмося, що обіцяють зірки та потойбічні сили. А наприкінці року перевіримо, чи були ці пророцтва правдивими. Заздалегідь скажу, що в такі прогнози я не дуже вірю, особливо в погані.

Передбачення від Ванги

Одними з найпоширеніших на просторах інтернету є пророцтва болгарської провидиці Ванги. Навіть відоме британське видання The Mirror в кінці грудня опублікувало її передбачення на 2021 рік! Щоправда, багато хто вважає Бабу Вангу одним з найбільших міфів XX століття, політичним проєктом, «вустами» якої політики озвучували потрібні підігнані під відповідний час «пророцтва». До того ж якщо пошукати, можна побачити, тексти її прогнозів регулярно змінюються. Наприклад, раніше писали, що за словами Ванги 44 президент Америки, (а саме Барак Обама) стане останнім, тепер цифра вже змінилась на 46. 

передбачення Ванги
фото – Bud Helisson

Менше з тим, дехто у це вірить. За словами провидиці 2021 рік буде складним та суперечливим. Серед хорошого – вчені мають знайти ліки проти раку та й загалом в цьому році очікується піднесення медичної галузі. Для України ж 2021 стане початком відновлення. Щодо поганого, Ванга передбачила падіння європейської економіки, використання екстремістами хімічної зброї проти європейців, природні катаклізми, військові та релігійні конфлікти на Сході. Також вона спрогнозувала «об’єднання трьох гігантів та червоні гроші» (інтерпретатори губляться у здогадках) та зазначила, що бачить цифри «100, 5 та багато нулів» (під це взагалі можна що завгодно підігнати).

Пророцтва Нострадамуса

Нострадамуса називають найзловіснішим пророком Середньовіччя – він наобіцяв людству численні негаразди та біди. І його пророцтва постійно здійснюються. Щоправда, варто обмовитися, що пророцтва Нострадамуса на диво туманні та незрозумілі. Сотні дослідників вже кількасот років намагаються їх розшифрувати та з’ясувати, що точно хотів сказати провидець та коли станеться та чи інша подія. 

Проте деякі інтерпретатори примудряються побачити в езотеричних текстах Нострадамуса обіцянку добробуту для українців саме у 2021 році, і буде він не лише матеріальним, а ще й інтелектуальним. Україна має прославитися завдяки науковій та культурній діяльності, а деякі діячі навіть претендуватимуть на Нобелівську премію.

Ближче до кінця 2021 року відбудуться кардинальні зміни, що призведуть до значного економічного покращення в країні.

У такі передбачення для України ми охоче віримо! Щоправда, для решти світу він напророкував глобальні зміни клімату, голод та масштабне переселення народів через великий військовий конфлікт, що почнеться на Сході. А дехто навіть бачить в його віршах натяки на зомбі-апокаліпсис (правда-правда!). Проте, слова Нострадамуса можна трактувати як завгодно, ви ж розумієте.

Павло Глоба

А от передбачення Павла Глоби для України не дуже райдужні. Він стверджує, що особливих позитивних змін для українців у 2021 не передбачається, якість життя покращити навряд чи вдасться. Хіба що можливі зміни в політичному розкладі всередині країни, (а хіба вони не кожного року трапляються?). Глоба пообіцяв Україні гарний врожай (і на тому дякуємо!) та підкреслив важливість праці землеробів. Особливу удачу відомий астролог пророкує Тельцям, Ракам, Терезам, Козерогам та Рибам.

прогнози на 2021
фото – unsplush

Для Росії Глоба спрогнозував зміну президента (тьфу-тьфу, щоб не наврочити), а Євросоюзу він пророкує продовження розпаду. Із США астролог щось явно наплутав: ще восени він стверджував, що Трамп виграє вибори та піде на другий президентський термін – мабуть, у зірках закралася якась помилка…

Прогноз астрологів

Тут все складно. Розібратися у всіх зміщеннях Юпітера та Сатурна, впливах Водолія та стихії повітря, чергових коридорах затемнень та інших астрологічних нюансах з наскоку не вийде. Якщо ж зробити загальний огляд прогнозів різних астрологів, то всі радіють закінченню високосного року, (його продовжують звинувачувати в усіх негараздах 2020), передбачають продовження великих світових трансформацій та загальної фінансової кризи, заглиблення людей у свій внутрішній світ. Словом, щоб досягти успіху у 2021 знаку зодіаку (підставити свій) треба багато працювати, вірити в себе та впевнено йти до мети.

передбачення від астрологів
фото – unsplush

Щодо пандемії коронавірусу, астрологи передбачають, що в новому році захворювання нікуди не подінеться (оце несподіванка!), проте люди навчаться більш успішно жити в нових умовах. Допоможуть цьому вакцина та нові ліки, які розповсюдяться навесні та влітку. 

Зробимо і ми своє передбачення на поточний рік: після початку масової вакцинації пандемію вдасться приборкати, після травня наступить червень, а Wanna продовжить радувати вас новими корисними матеріалами незважаючи ні на що! 

Головне зображення – Priscilla Du Preez

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 голосів, середній: 4,25 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.