Інстаґрамні локації для фото у вашому місті

452

Ви думаєте, що красиву та стильну фотографію для Instagram-акаунту можна зробити лише в якомусь відомому місті чи у студії фотографа? Помиляєтесь! Креативна людина в будь-якому містечку без проблем знайде цікаві, особливі інстаґрамні локації для неймовірних знімків! Де їх шукати? Ловіть декілька підказок.

катя косів
на фото – Катя Косів (@katyaakosiv)

Цікаві будівлі та фасади

Прогуляйтесь по рідному місту, роздивіться навкруги – ви стовідсотково знайдете декілька цікавих будівель. Можливо, це буде якась історична пам’ятка з визначною архітектурою, чи будинок з незвичайно оформленим фасадом, або ж навіть старий, занедбаний завод.

фото біля фасадів
на фото – Linnéa Funk (@linneafunks)
фото на фоні стіни
на фото – Linnéa Funk (@linneafunks)

На фоні старовинних дверей

Завжди цікавими та незвичайними виходять фотографії на фоні старих дверей. Це теж вже звичні інстаґрамні локації. Знайти такі можна в будинках XIX – початку ХХ століть, причому не завжди вони виходять на центральні вулиці. Двері зі старими кованими елементами та порепаною фарбою є чудовим, контрастним фоном.

фото на фоні дверей
на фото – Ilona (@ilonkis___)
старовинні двері
на фото – Ilona (@ilonkis___)

Улюблені кафе

У кожного є улюблене кафе та улюблений столик. Фото в таких місцях, в комфортній атмосфері завжди виходять розслабленими та справжніми.

фото в кафе
на фото – Наталі Литвин (@natalilytvyn)
ідеї для фото
на фото – Наталі Литвин (@natalilytvyn)

Фото на пішохідному переході

Досить суперечлива, але дуже популярна локація. Фото на пішохідному переході дуже цікаві, сміливі та динамічні. Втім, задля забезпечення власної безпеки, для них варто обирати лише дороги з неінтенсивним рухом. Або ж, спробувати «спіймати» момент, коли рух трасою перекриють під час ремонту чи якоїсь події.

фото на переході
на фото – Катя Косів (@katyaakosiv)
фото в інстаграм
на фото – Катя Косів (@katyaakosiv)

Маленькі дворики

В маленьких, затишних двориках старих будинків можна знайти дуже незвичні локації для фотографій. Це можуть бути зарості квітів, арка чи хвіртка, дерев’яний паркан – кожну місцину можна обіграти дуже цікаво.

маленькі дворики
на фото – Mary Leest (@maryleest)
фото в маленьких двориках
на фото – Mary Leest (@maryleest)

На пероні вокзалу

Романтичні та трохи сумні фото вийдуть на пероні звичайного вокзалу. Особливо стильні кадри можна зробити на вокзалах маленьких містечок, якщо створити образ у стилі ретро, а як реквізит, використати стареньку валізу. Також цікавий варіант – знімок ввечері під ліхтарем.

фото на пероні
варіанти фото на вокзалі
фото на пероні
фото на пероні вокзалу

Креативних ідей безліч – поспішайте втілити їх у реальність. Головне візьміть гарний настрій та посмішку, яка додасть щирості кожній світлині!

image color pick

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.