Досі неодружені: як склалися долі учасників проєкту «Холостяк»?

3 942

На телеканалі «СТБ» знову запускають романтичний проєкт «Холостяк» і все жіноцтво вкотре припаде до екранів телевізора. Завжди цікаво спостерігати, як розвивається чиясь історія кохання. Але як склалося реальне життя учасників після проєкту і скільки ж геппі ендів назбиралося в «Холостяку»?

Максим Чмерковський

Зі своєю обраницею на проєкті «Холостяк» – Олександрою Шульгіною – Максим Чмерковський прожив декілька місяців. А одружився з професійною латиноамериканською танцівницею Петі Маргатройд. Зараз пара виховує сина і мешкає в США.

Френсіс Метью

Другий холостяк на «СТБ» був нащадком царської родини Романових. Після проєкту чоловік прожив зі своєю обраницею понад рік, але і ця історія не завершилася щасливо. Френсіс повернувся додому в Англію. Досі не одружений та не афішує своє особисте життя. Натомість Олена Ряснова, яку холостяк вибрав у фіналі, у 2015 році вийшла заміж та виховує доньку.

Андрій Іскорнєв

У третьому сезоні проєкту українські дівчата боролися за серце російського пластичного хірурга Андрія. Спершу чоловік обрав одну дівчину, але потім з’ясувалося, що від нього завагітніла інша учасниця проєкту. Тому з фіналісткою вони розійшлись. Після втрати дитини продовжив стосунки з учасницею шоу, яка покинула проєкт ще до фіналу, – Іриною Скориковою. Однак і ці стосунки не мали геппі енду. Незабаром пара розійшлась.

Костянтин Євтушенко

Зі своєю обраницею Анною Селюковою холостяк зі Львова був недовго. Вже незабаром після шоу Костянтин одружився з олімпійською чемпіонкою Наталією Добринською, з якою познайомився під час проєкту. Зараз пара виховує трьох дітей та проживає в Штатах.

Холостяк 4
фото – Костянтин Євтушенко з сім’єю

Сергій Мельник

Серце футболіста Сергія Мельника завоювала самотня мама Марина Кіщук. Однак велике і світле кохання, яке зародилося у пари на проєкті прожило поза камерами всього декілька місяців. На сьогодні чоловік і надалі залишається холостяком. Проте в інстаграмі він все частіше публікує фото з колишньою учасницею проєкту Анетті Жерновою, яка дійшла до фіналу, але в наступному сезоні.

Іраклі Макацарія

У 6-му сезоні шоу холостяк знову обрав дівчину, з якою прожив разом всього декілька місяців. Ще одна невдала історія кохання. Проте Іраклі зараз активно веде шоу «Зважені та щасливі» на тому ж телеканалі «СТБ», і брав участь у «Танцях з зірками». Наразі серце чоловіка вільне.

Іраклі Макацарія
фото – Іраклій з фіналісткою шоу

Дмитро Черкасов

Щасливий батько та сім’янин. Двох синів подарувала дружина Олександра, але і вона не була учасницею шоу «Холостяк».

Холостяк на СТБ
фото – Дмитро Черкасов з сім’єю

Рожден Анусі

Співак Рожден Анусі став героєм вже 8-го сезону шоу. Всі так сподівалися, що хоч у нього нарешті стосунки з обраницею після проєкту складуться вдало і вони відгуляють весілля. Але знову невдача. «Чому все так?» – як говорила фіналістка Галя, яка так і не дочекалася від Рождена освідчення. Ми не знаємо. Але й з Іванкою Гончарук, яку Рожден вибрав на проєкті, не склалося також.

Нікіта Добринін

А от хто втер носа усім холостякам з усіх сезонів, то це Нікіта Добринін. У фіналі він обрав блогерку Дашу Квіткову і пара досі разом. Вони активно ведуть сторінки в інстаграмі, багато подорожують разом. Зовсім нещодавно Нікіта вже поза проєктом освідчився в коханні своїй обраниці, і наразі закохані активно готуються до весілля.

Та чи пощастить наступному учасникові шоу знайти справжнє кохання? Хтозна. А от те, що дівчата після проєктів стають як не відомими моделями, то ведучими, як не блогерками то співачками, факт. Такий от незвичний спосіб знайти професію)

Однак тим, хто фанатіє від цього шоу радимо купувати сьогодні поп-корн. Буде цікаво!

Головне зображення (the main picture) – Soroush Karimi

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.