День вишиванки на Wanna

211

Оновлено – 21.05.20

Вишиванка – це код нашої нації. Це та річ, яку ти одягаєш і одразу все зрозуміло – своє, рідне. День вишиванки святкує і редакція Wanna, адже ми неодноразово писали про відомі українські бренди вишиванок. Ділилися з читачами секретами, як обрати якісну і стильну вишивану сукню. Брали інтерв’ю у відомих українських майстринь етноодягу. Тому сьогодні, в день вишиванки, ми вибрали для вас кращі статті про традиційний український одяг. Читайте і насолоджуйтесь!

Українські дизайнери етноодягу вдягають цілий світ

вишиванки

Стильні вишиванки на мільйон: українські бренди, які вдягають у Голлівуді

Кожна вишиванка з вишивкою ручної роботи – це ексклюзивна річ, що несе в собі потужну енергетику. А якщо до створення такого вбрання докладе руку талановитий модельєр, він
Читати далі...

Хто ще сумнівається, що українська вишиванка – то крута річ, перечитайте наші статті ще раз) А в кого не виникає сумнівів, то розпочніть свій день з вишиванки. І хай сьогодні ми не маємо такої змоги радісно вийти на вулиці й красуватися у вишиваному одязі. Та все одно варто пам’ятати, що й сьогодні увесь світ зачаровується красою українського традиційного вбрання! Зі святом, друзі! З днем вишиванки! То наш день.

image color pick

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.