День вишиванки на Wanna

89

Вишиванка – це код нашої нації. Це та річ, яку ти одягаєш і одразу все зрозуміло – своє, рідне. День вишиванки святкує і редакція Wanna адже ми неоднаразово писали про відомі українські бренди вишиванок. Ділилися з читачами секретами, як обрати якісну і стильну вишивану сукню. Брали інтерв’ю у відомих українських майстринь етно-одягу. Тому сьогодні, в День вишиванки, ми вибрали для вас кращі статті про традиційний український одяг. Читайте і насолоджуйтесь!

Українські дизайнери етно-одягу вдягають цілий світ

вишиванки

Стильні вишиванки на мільйон: українські бренди, які вдягають у Голлівуді

Кожна вишиванка з вишивкою ручної роботи – це ексклюзивна річ, що несе в собі потужну енергетику. А якщо до створення такого вбрання докладе руку талановитий модельєр, він
Читати далі...

Хто ще сумнівається, що українська вишиванка – то крута річ, перечитайте наші статті ще раз) А в кого не виникає сумнівів, то розпочніть свій день з вишиванки. Так круто, коли йдеш вулицею, люди поспішають на роботу, а з-під верхнього одягу видніється вишитий узір. І хай весь світ зачаровується красою українського традиційного вбрання! Зі святом, друзі! З Днем вишиванки! То наш день.


Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.