Де насправді болить? Цікава психосоматика

40 580

Наше тіло – складний механізм. Воно вміє подавати сигнали і повідомляти про збій у системі. Та чи вміємо розпізнавати усі знаки та попередження, про які нам щодня розповідає психосоматика?

Психологиня та спеціаліст з питань депресії Сьюзен Баббель зауважила, що дискомфорт та біль можуть бути сигналами внутрішніх переживань та страхів. Докторка вважає, що хронічний біль – це симптом стресу та емоційно невирішених проблем. Це актуально для тих людей, котрі не можуть отримати медичного підтвердження хвороби. Коли немає фізичної причини для проблем зі здоров’ям.

Голова

психосоматика головних болей

Часто головний біль виникає через надмірну внутрішню напругу. Постійний поспіх та хвилювання створює передумови таких симптомів.

психосоматика та відпочинок

Дозволяйте собі розслабитися і не турбуватися про справи хоча б деякий час. Ви живете в моменті, тож вчіться насолоджуватися ним. Продуктивність не зникне, якщо ви просто переведете подих.

Шия

біль у шиї

Біль у шиї психосоматика розшифровує так: образа на світ, образа на власну недосконалість, на ближніх. Шия болить, коли нам важко пробачити собі та комусь іще. Біль наче стискає горло. Згадайте, хіба не болить найбільше горло, коли нас щось ображає і ми тримаємо цю образу в собі?

любов лікує

Змініть своє ставлення до світу та людей. Можливо, ви обросли колючками та не даєте світу вас обійняти? І прощайте. Образи – зайвий вантаж для душі.

Плечі

болять плечі

Недарма у народі кажуть: «Багато взяв на свої плечі». Бо саме біль у плечах свідчить, що людина взяла на себе велике емоційне навантаження. Можливо, хтось з близьких здійснює на вас тиск. Або вам необхідно прийняти важче рішення, і воно як коромисло з водою тягне плечі.

психосоматика хвороб

Іноді треба просто проговорити проблему з кимось. Не думайте, що усім байдужі ваші особисті переживання. Близька людина радо підтримає, і можливо, удвох ви знайдете швидше рішення.

Верхня частина спини

біль у спині психосоматика

Біль в цій частині тіла свідчить про відсутність емоційної підтримки у вашому житті. Коли підсвідомо ми відчуваємо НЕДО (у любові, у самооцінці, у стосунках, у роботі).

відкритий до світу

Більше спілкуйтеся з різними людьми. Не зациклюйтеся на власних недосконалостях. Ідеальних людей не існує. Зрештою, нас люблять не за ідеальність. Пам’ятайте!

Поперек

быль у попереку причини

Така психосоматика вказує, що у людини проблеми з грошима. І справа не в тім – забагато їх, чи замало. Річ у тому, як людина сприймає багатство близьких, як реагує на витрати, чи скупа до власних потреб. Може ви потерпаєте від скрути та щодня намагаєтеся вберегти копійчину.

улюблена справа і гроші

Не у грошах щастя. Кращі речі у світі – безкоштовні. Полюбіть себе в роботі, полюбіть те, що робите, – і це неодмінно дасть результат. Ви отримуєте стільки, скільки віддаєте. Знайдіть те, у що вкладатимете душу. Така праця дає й емоційний, і матеріальний результат.

Лікті

психосоматика лікті

Біль у ліктях вказує на недостатню гнучкість, на сильне небажання знайти компроміс. Найімовірніше, людина проти якихось змін у житті. Чи підсвідомо боїться їх прийняти.

Життя іноді здається надто складним. Та багато речей ми самі й ускладнюємо. Будьте гнучкіші. Не витрачайте енергію на боротьбу з обставинами, які неможливо змінити.

Руки

руки та психосоматика

Руки болять у тих, хто довго потребує дружби. Згадайте, як в дитинстві, коли нас ловили, ми робили «хатку», обіймаючи себе руками. Можливо, ви створили уявний замкнений простір, й іншій людині важко пробитися. Саме час виходити з «хатки»!

психологія

Відчуйте себе частиною суспільства. Бесідуйте з новими людьми. Ніколи не вгадаєш, де можна знайти справжнього друга.

Бедра

психосоматика біль у бедрах

Такий біль може турбувати людину, котра боїться вийти із зони комфорту. Коли їй спокійніше сидіти у своєму кріслі, замість руху вперед.

зміни в житті

Життя цікаве тому, що щодень змінюється. Не лякайтеся! Хтозна, попереду може бути море можливостей, нових знайомств, успіху та щастя. Приймайте зміни як нагоду подивитися на життя по-новому.

Коліна

егоїзм та хвороби

Це саме той випадок, коли ви нізащо не прогнете коліна перед кимось. Коли власне «я» переважає усе і всіх. Коли ми твердо й безкомпромісно впевнені, що світ крутиться навколо нашої персони.

ліки від егоїзму

Подивіться довкола. Ви – не єдина людина на планеті, правда ж? Допомагайте тим, хто цього потребує.

Ступні

психосоматика біль

Біль у ступнях говорить, що ми часто забуваємо про себе. Бігаємо, розв’язуємо проблеми, облаштовуємо щоденний побут, але не чуємо себе.

як правильно мріяти

Виспіться нарешті, купіть собі те, що давно хотіли, сплануйте подорож своєї мрії. Бо ж суть не в подорожі, а в часі, який собі можна виокремити впродовж дня навіть, щоб помріяти.

Мораль проста: любіть себе, пробачайте собі помилки чи невдачі. Чуйте свій організм. Часто психосоматика кричить про глибокі рани. Посміхайтеся, і будьте здорові як фізично, так і духовно.

Головне зображення (the main picture) – Aarón Blanco Tejedor

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 голосів, середній: 4,60 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.