А фоловери де? Все про сучасні інста-тренди

391

«Інстаграм» – друга за популярністю у світі мережа після Facebook. На початку 2020 року кількість інстаграм користувачів, які заходили в акаунт хоча б раз на місяць, становила понад 1,2 млрд! Тож, гріх не використовувати таку велетенську аудиторію для розвитку бізнесу чи просування бренда! Але щоб привертати та втримувати увагу користувачів, треба мати сучасну та цікаву сторінку. А оскільки головне в інстаграмі – візуал, то способи редагування фотографій змінюються надзвичайно швидко. Ми зібрали найцікавіші інста-тренди. Ваш акаунт точно потраплятиме в рекомендації. 

Редагування «без редагування»

Усі звикли бачити в інстаграмі ідеальні, відредаговані світлини. Та не цього року. У 2020 користувачі віддають перевагу максимально природним та справжнім фотографіям. Однак фотошоп там все ж є. Таке редагування вимагає чималої вправності! Тож для створення гарних природних фото досвічені інста-фотографи й блогери рекомендують фільтр Cream в Preview або P1 та P3 у Blogger.

З минулого: селфі перед дзеркалом

Все нове – добре забуте старе! І цього року до нас повернулася мода на селфі перед дзеркалом. Протягом карантину та вимушеної ізоляції ці фото набрали шаленої популярності в мережі. Такі знімки виглядають дуже натурально, до того ж, робити їх легко. Тільки варто подбати про відповідне тло – бо користувачі побачать вашу домівку, особисті речі. Цікаво виглядають фото у круглому дзеркалі.

Додати сучасності та стильності таким фото допоможе редактор Adobe Lightroom. З його допомогою легко підвищити зернистість світлини, щоб текстура нагадувала кадри, зроблені на плівку. Або ж використовуйте редактор Afterlight, щоб накласти на фотографії ефекти зі світловими бліками.  

Маленькі малюночки на фото

Останнім часом людям не вистачає теплого індивідуального спілкування і приємних емоцій. Тому в інстаграмі набирає популярності розміщення на фото маленьких веселих малюночків. Декілька сердечок, зірочок, квіточок чи смайлик змінять настрій фотографії.

малюнки на фото
фото – з інстаграм @dunaykaa

Щоб додати малюнок на фото, можна використати редактор Preview або інструменти з Instagram Story. А розміщувати смішні картинки та наліпки зручно у Picsart.

Щирі ugly-фото

Цей тренд споріднений із редагуванням «без редагування». І має також багато спільного з популярною соціальною течією «боді позитив». Звісно, не треба сприймати його назву буквально. Тренд лише передбачає використання фото без фільтрів, заохочує показувати та приймати себе з невідредагованими зморшками, з дефектами шкіри, чи без мейкапу. 

Цей спосіб охоче використовують бренди, які вибудовують свою репутацію на правдивості та довірі. Яскравим прикладом є фото з останньої рекламної кампанії Gillette Venus.

Вертикальні знімки

Всі користувачі (ну, майже всі) переглядають інстаграм через смартфони. А вертикальні фотографії виглядають на них більш ефектно, заповнюють увесь екран та не лишають нічого, що відвертає увагу. А ще такі світлини дають нові можливості «гратися» з композицією та ракурсами. Тож, не дивно, що у 2020 всі блогери перейшли на вертикальні фото.

View this post on Instagram

бавлюсь в фешн-блогера

A post shared by Настя Карпчук (@nastyakarpchuk) on

Інста-тренди та мінімалізм

Фото, витримані в одній кольоровій гамі, виглядають дуже стильно, чітко та незвичайно. Такий метод можна використовувати у фотографуванні людей, їжі, товарів, окремих об’єктів. Багато блогерів використовують саме ці інста-тренди: монохромні фото, однотонність.

Але пам’ятайте – різні кольори збуджують різні емоції та відчуття: помаранчевий – щастя та радість, пурпуровий – креативність, червоний – енергійність та збудження, рожевий – романтичність. Обирайте уважно!

інста-тренди 2020
фото – з інстаграм @sashaabo

Якщо на знімок потрапили небажані об’єкти, прибрати їх легко за допомогою редактора Touch Retouch. А такий інструмент як Adobe Photoshop Express допоможе зробити кольори на фото більш насиченими, зберігаючи їхню природність та збалансованість.

Фотоколажі

Фотоколажі з’явилися в Instagram ще кілька років тому, а у 2020-му тренд набув чималої популярності. Комбінування фотографій, малюнків та написів створює дружню, невимушену атмосферу на вашій сторінці. А ще, дозволяє проявити креативність та додати різноманітності до постів. Зараз існує безліч додатків, які дозволяють створювати фотоколажі. Найбільш популярні та зручні – Canva, Unfold та Adobe Spark.

Естетика кіберпанку

Естетика кіберпанку захоплює та надихає багатьох представників творчих професій. Дісталась вона й інстаграму. Неонові вивіски та підсвітка портретів, футуристичні будівлі, перетворення ландшафтів на антиутопічні, кіберпанківські алюзії в модних вбраннях – все це тепер доречне.

Простий спосіб додати неону до фото – розмістити рожеве та синє світло з боків від об’єкта фотографування. Ще простіше досягти потрібного ефекту за допомогою додатку Neon, в якому повно різноманітних кольорових фільтрів.

Якщо щиро, то головне в інстаграмі – не трендові фото, а щирість. Але не варто її плутати з надмірною відкритістю. Однак знати, які ж інста-тренди актуальні, точно не завадить ні початківцю, ні досвідченому юзеру.

Головне зображення (the main picture) – unsplush

image color pick

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.