10 заповідей спокою Івана Павла II, що актуальні у 2021 році

10 495

Знову локдаун, карантин, заборони. Здається, ми вже настільки звикли фокусуватися на негативі, що навіть не помічаємо радісних моментів. А тривожний стан, який провокує часто необдумані вчинки, щодня переважає над спокоєм. Саме тому сьогодні в мережі вкотре актуальними стають 10 заповідей спокою від Івана Павла II.

10 заповідей спокою

Саме цей день я хочу прожити, не намагаючись одразу розв’язати усі життєві проблеми.

Саме сьогодні зважатиму на свою поведінку: буду привітним до людей, нікого не критикуватиму, виправлятиму чи вдосконалюватиму, окрім себе.

Саме сьогодні буду щасливим, усвідомлюючи, що я створений для щастя не тільки у вічності, але й тепер. Є лише один світ.

Саме сьогодні підлаштуюся під обставини, не прагнучи, щоби вони підлаштовувалися до моїх бажань.

Саме сьогодні відведу кілька хвилин свого часу для читання. Як їжа потрібна тілу, так добра книжка потрібна для духовного життя.

Саме сьогодні зроблю якийсь добрий вчинок і нікому про це не скажу.

Саме в цей день зроблю щось, до чого не маю жодного бажання. А коли почуватимусь ображеним, не виявлю цього.

Саме в цей день складу собі детальний план. Можливо, не буду його ретельно дотримуватися, але спробую виконати два правила: не поспішатиму та буду рішучим.

Саме сьогодні буду сильно вірити – навіть якщо обставини схилятимуть до чогось протилежного. Бог піклується про мене так, ніби на світі більш нікого немає.

Саме сьогодні не буду нічого боятися. Особливо не лякатимусь радості та всього, що красиве. Не боятимусь вірити в Добро і за все дякувати. Адже все є Божим даром.

Джерело: https://blogs.pravda.com.ua/

Головне зображення – Nacho Arteaga

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 голосів, середній: 3,67 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.