Залишаючи Неверленд: фільм, що переверне ваше уявлення про Майкла Джексона

695

Кумир мільйонів, король поп-музики Майкл Джексон навіть після смерті залишається найбільш обговорюваним селебріті у світі. Про життя музиканта щораз з’являються нові факти, іноді навіть такі, що просто збивають з пантелику його фанів.

Майкл Джексон в новому скандалі
фото – інтернет пошук googlе

Так взимку Америку сколихнула стрічка “Залишаючи Неверленд” (Leaving Neverland), в якій двоє чоловіків 36-річний Вейд Робсон і 40-літній Джеймс Сейфчак розповідають про сексуальні зв’язки зі співаком.

//www.youtube.com/watch?v=R_Ze8LjzV7Q

Документальний фільм викликав просто шквал негативних відгуків та обговорень в усьому світі.

Любов до кумира

Можливо, ця стрічка переверне ваше уявлення про Майкла Джексона загалом. Може хтось сприйме це, як історію про психічну хворобу генія. Та тим не менш, цей фільм – це, перш за все, повчальний дзвінок для батьків. Адже, як можна побачити у документалці, найчастіше батьки не помічають очевидних речей. І в гонитві за успішним життям своїх дітей, іноді платиться дуже дорога ціна.

майкл джексон
фото – інтернет пошук google

Про любов до кумира, яка перетворюється у психічну і фізичну залежність. Про любов самого кумира, який страждав від хвороб та психічних розладів. Чи бачив це хтось і розумів? Навряд. Коли перед тобою музична світова мегазірка, ти навряд чи допустиш думку, що щось з цією людиною може бути не так. Вона – ідеальна!

майкл джексон фільм
фото – інтернет пошук google

Головні герої фільму розповідають нечувані речі. Іноді детальна розповідь просто викликає огиду та несприйняття. Не дивно, що США просто лихоманить від цієї стрічки. Ідол, на якого молилися мільйони, був педофілом!

Подвійне життя

Найчастіше на екрані ми бачимо картинку, образ кумира, якого так любимо. Він ідеальний і не може бути поганим, не може бути іншим. Та поза моніторами камер у кожного є своє життя. Так було і в Майкла Джексона. Дивак, що вражав світ своїм голосом і танцями, а ввечері мав сексуальні стосунки з хлопчиками. Як вам? Нічогеньке таке подвійне життя.

джеймс сейфчак
Майкл Джексон і Джеймс Сейфчак

Чому він так чинив – це вже питання до психоаналітиків. Можливо, в сім’ї, де батько наказував дитині не називати себе татом, піднімав руку на сина, (подейкують, що навіть ґвалтував) і з дитинства привчав його бачити оголені тіла, не могла вирости інша дитина. З викривленим уявленням про стосунки між людьми, про любов батьківську, Майкл Джексон під впливом ще й великого таланту, став тим, ким він став. І такою потужною енергією не володів жоден виконавець світу ні тоді, ні зараз.

//www.youtube.com/watch?v=45Ph_MXIP1o

Тим не менш, стрічка як холодний душ для тих, хто обожнював Джексона. Стрічка доводить, що обожнювати зрештою нікого не треба.

Здається, що режисер розкрив постать культового співака геть по-іншому: професійний музикант, психолог-маніпулятор, геній, педофіл, одружений чоловік, батько, культова особистість чи просто зранена людина, – людина, яка руйнувала сім’ї та перевертала з ніг на голову чужі життя. Все це переплелося в Джексоні.

фільм про джексона
Los Angeles Times –
Вейд Робсон, режисер фільму Ден Рід та Джеймс Сейфчак

Не дивно, що головні герої фільму наважилися розповісти правду лише по смерті Майкла, коли самі стали батьками. Як говорив один зі свідків:

“Коли росте твій син і ти бачиш який він довірливий і чистий, стає ще гірше. Коли він доростає до того віку, в якому ти відчув на собі сексуальне насильство, то важко з цим впоратись. Спостерігати подібність між собою тоді і своїм сином тепер”.

Правда це, чи вигадка, геній-музикант, чи педофіл – вирішувати глядачеві. Але про мертвих погано не говорять. Тому ми воліємо мовчати, а ви – дивіться стрічку.

“Перш ніж мене засудити, спробуйте мене полюбити…” Майкл Джексон

//www.youtube.com/watch?v=68bM4tJOvv4&t=600s
наразі фільму в українському озвученні немає

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.