Топ 5 книг, що назавжди змінять ваше життя

9 814

У вас теж є зона комфорту, яку так не хочеться покидати? Але тим не менш, ви продовжуєте мріяти про щось неймовірне у своєму житті? Власний бізнес, затишна кав’ярня, порядок вдома і в голові…

книги змінять життя

Не дивно, бо не треба витрачати час на втілення чужих мрій! Здійснюйте власні. Як? Наша добірка мотиваційних книг назавжди переверне ваші життєві погляди та принципи. Готові до змін?

Rework (Девід Хайнемайер Хенссон і Джейсон Фрід)

Можливо, американські погляди у цій книзі і відмінні від наших українських. Але, чому б не почерпнути досвід прогресивної Америки? Книга Rework – це короткий посібник для підприємців-початківців. Цікаве бачення ведення бізнесу та цінні поради, новинки та плани реалізації, – все це тут. Після її прочитання, ви точно задумаєтесь над власною справою.

rework книга

Атлант розправив плечі (Айн Ренд)

Філософія ділових відносин – це якщо коротко про книгу. А якщо заглянути глибше – то це просто унікальна історія про запеклу боротьбу честі та підлості.

  • Цікавий закручений сюжет.
  • Неймовірні персонажі.
  • Дивовижна розв’язка і фінал.
  • Фінальна промова головного героя, яка займає 70 сторінок.
атлант розправив плечі

Ні, не шукайте скорочений варіант в інтернеті. Авторка писала цей монолог упродовж двох років! Уявіть лишень! Однозначно радимо для прочитання, книга справді розправить вам плечі і дасть розуміння свого призначення.

Окрім того, є екранізація у трьох фільмах, не менш цікавих за книгу.

Викинь мотлох із життя! (Марі Кондо)

Ця книга перекладена 35 мовами світу. Видано понад 3 мільйони примірників! Книга просто перевертає людський розум.

викинь мотлох із життя

За методом Марі Кондо ви прибере свою оселю раз і назавжди. Ця книга не просто навчить вас відрізняти непотріб, вона стане інструкцією зі способу мислення. Авторка навчить наводити лад і в домі, і в житті, і в думках, адже затишок розпочинається із затишної душі.

Ігри, у які грають люди (Ерік Берн)

Перед вами культова книга з психології людських взаємин. Читач зможе знайти тут розуміння ключових принципів спілкування, розкрити причини людських вчинків, переосмислити власні недоліки.

ігри в які грають люди

Автор переконує, що доля людини, зрештою визначається ще у дитинстві, але саме доросле життя дає змогу приймати рішення та прокладати власний шлях.

читання книг

Ви можете натрапити на деякі незрозумілі вислови та терміни, дивакуваті погляди автора на те чи інше питання, однак варто спробувати прочитати цю книгу. У будь-якому випадку – це цікавий досвід.

Фіолетова корова (Сет Годін)

Ця книга звісно ж не про тварин) Та фіолетова корова все-таки зустрічається в тексті.

фіолетова корова

Суть книги в тому, щоб навчити людей створювати такі бренди, проекти, бізнес-ідеї, які б викликали неймовірне захоплення. Уявіть, що ви вийшли на вулицю, а на тротуарі стоїть фіолетова корова. Саме таку реакцію має викликати ваша ідея. Як вам? Круто, правда.
Мрії та реалізація, цільова аудиторія, мета та місія вашої справи – тут.

Часто нас переконують, що розпочати свою справу – це нереально без стартового капіталу, навичок та умінь. Що краще стабільно ходити на роботу й отримувати стабільну зарплатню. Та ці книги для тих, хто вірить в свої сили і хоче довести протилежне. Бо успішне життя для тих, хто вміє вчитися й долати труднощі.

Бо найчастіше – саме віра в свої сили творить найбільші дива!

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.