Топ-5 ідей для неймовірного фото в інстаґрам

2 109

Зимовий настрій завжди схожий на казку. І нам так хочеться запам’ятати такі моменти якнайдовше. Запостити якусь гарну світлину у соціальну мережу. Та як зробити таке фото, щоб вразило всіх фоловерів? Особливо в інстаґрамі. Там суцільні перегони якісного та унікального контенту.

ідеї для фото

(фото – з інстаґрам-сторінки @flatlay_ua)

Не хвилюйтесь, на wanna вже мають 5 ідей неймовірного фото в інстаґрам саме для казкової зимової пори.

Домашня атмосфера

Усі люблять спостерігати, як ви поводитесь вдома, що одягаєте, з якої чашки п’єте чай… І це не просто слова, а вже готова ідея для класного фото.

Наприклад, розкладіть на ліжку улюблені книги, нотатник з ручкою, збоку постеліть теплий махровий плед. Одягніть зимові шкарпетки з цікавим принтом, або ж теплі в’язані підколінки, візьміть чашку з чаєм (можна й какао з маршмеллоу) і попросіть, аби вас сфотографував хтось зверху.

фото в інстаграм

(фото – з інстаґрам-сторінки @flatlay_ua)

Такі світлини створять теплу і домашню атмосферу у вашому профілі.

Зимовий портрет

Для тих, хто любить фотосесії на природі, теж є рішення. Дочекайтеся гарної сніжної погоди і гайда робити фото.

зимовий портрет

(фото – з інстаґрам-сторінки @alinka_nosenko)

Портретні знімки на фоні зимового парку у теплій в’язаній шапці та рукавичках передадуть зимовий настрій вашим підписникам.

Чудово, коли і шапка, і рукавички однакового яскравого кольору. А якщо над світлиною почаклувати у фоторедакторі, додати трохи вогників, – то фото стане просто казкове.

фоторедактори для інстаграм

(фото – з інстаґрам-пошуку #winter_photo)

Класика жанру

Любите пити каву – любіть її фотографувати. Щоб посиденьки з подругою не пройшли даремно, замовте чашку запашного капучино і попросіть, аби вам намалювали щось зимове на пінці.

фото з кавою

(фото – з інстаґрам-пошуку #coffee_photo)

Достатньо просто однією рукою притримати чашку, а іншою сфотографувати. Розмістіть на столі якісь деталі: різдвяну листівку, чи солодощі, новорічний декор, (який іноді є у кафе). Головне фантазія!

фото з кавою для інстаграм

(фото – з інстаґрам-сторінки @alinka_nosenko та #coffee_photo)

Фото біля ялинки

Ой, а ця ідея просто неймовірна можливість для тих, в кого вдома вже є прикрашена велика новорічна ялинка. Якщо у вас нема такої, напросіться в гості до тих, в кого ялинка під стелю)

фото біля ялинки

(фото – з інстаґрам-пошуку #christmas_tree)

А якщо серйозно, то це суперідея для сімейних світлин. Розстеліть біля ялинки улюблений плед, розкладіть пару маленьких подушок (можна з різдвяним принтом), одягніть атмосферні светри.

  • До речі, є цілі сімейні набори.

фото з ялинкою

(фото – з інстаґрам-сторінки @kinderlike.com_shop)

Кладіть фотоапарат чи телефон на таймер і насолоджуйтеся зйомкою.

Ідея для креативних

Якщо ж у вас взагалі немає часу на всю новорічну атрибутику і фото геть не передає зимовий настрій, – це ще не біда. Все можна зробити завдяки фоторедакторам, в яких і сніг можна додати, і ліхтарики на ялинку, і бенгальські вогні запалити.

фотошоп

(фото – з інстаґрам-сторінки @alinka_nosenko)

Просто оберіть зручну для вас локацію, перегляньте пару ідей в тому ж таки інстаґрамі, і вперед до втілення. Часто фото “до” і “після” вражають.

до і після

(фото – з інстаґрам-сторінки @alinka_nosenko)

А тепер шок-новина!

Щоб фото вийшло ідеально і набрало багато лайків, потрібно завжди мати з собою ЩИРІСТЬ. Жоден фотошоп не здатен додати радість на світлини та різдвяний настрій, якщо його у вас немає.

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.