Саморозвиток: в Instagram по англійську

874

Здається, що про важливість знання англійської мови не знають хіба що на Марсі. У сучасному світі саме іноземна відкриває безліч кордонів. Ну ж не безвізом єдиним)

Якщо серйозно, то Україна посідає 43 місце серед 88 неангломовних країн світу. Це звісно, не високий показник, але загалом в українців середній рівень знань.

Ми не будемо розповідати про сотні корисних інтернет-ресурсів, які допоможуть підняти і ваш рівень володіння англійською мовою, а загалом і рівень загальноукраїнський. Ми відкриємо сучасний підхід до вивчення English з допомогою мережі Instagram. А що сидіти там без користі?

Так що, let’s go, friends!

English with Nab

Instagram акаунт цього блогера просто божевільно-неймовірний. Веселий, сучасний підхід до вивчення англійської захопить вас з головою. Nab – іспанець, який навчає англійської людей з усього світу. Не хвилюйтесь, якщо у вас низький рівень. Усі відео на сторінці доступні та легкі для розуміння навіть початківцям. Є можливість слідкувати і за You Tube каналом блогера.

View this post on Instagram

Just a reminder…

A post shared by English With Nab (@englishwithnab) on

До речі, для визначення свого рівня англійської, можна скористатися тестом на офіційному сайті блогера.

Розбавте свої посиденьки в Instagram чимось корисним. Чому б не вчити англійську таким чином?

English Monsters

Український ресурс в Instagram, що здивує вас асоціативними штучками. Повірте, так англійську ви ще не вивчали. Також можна брати участь в індивідуальних чи групових заняттях, або ж просто підписатися на English Monsters і черпати корисну information.

англійська самостійно
фото з Instagram сторінки www.instagram.com/engmonsters

Derecha English

Ця сторінка базується на подкастах. Ви матимете змогу і читати текст, і слухати, і бачити транскрипцію. Це суперметод для тих, кому важко сприймати на слух. Кожного дня в стрічці новин матимете змогу прослуховувати подкасти. Для лінивих – це те, що треба!

Ania Velychko English

Відео-уроки цієї жінки – це щось unreal. Зрозумілі приклади, асоціації та життєві ситуації англійською. Тут немає нудних правил з граматики, нецікавих аналогій, чи чогось надскладного.
У блогерки навіть сторіз усі з поясненнями та прикладами. Ви набиратиметесь досвіду та знань наче у компанії кращої подруги.

Green Forest English

Ще один український ресурс, з допомогою якого можна значно покращити свої English skills. На цій сторінці в Instagram ви знайдете багато цікавої інформації, тренувальні вправи та відео з поясненнями.

англійська в інстаграмі

Також можна підписатися на головний сайт Green Forest English, де є багато статей про найрізноманітніші ресурси для самостійного вивчення англійської. Там багато доступних відео та програм, приклади розмовної мови на різноманітні теми: від погоди і до стосунків).

Тому зовсім не соромно не знати англійської в 30, куди гірше вважати, що вчити її пізно. Так що never give up, друзі. Тільки вперед до знань!

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.