Саморозвиток: топ 7 книг 2019 року, які варто прочитати

3 427

Іноді ми часто губимо себе у сучасному світі. Робота, дім, діти, навчання, кредити, платіжки…А як же знайти себе? Як мотивувати себе до змін? А якщо ти щойно закінчив університет і стоїш на порозі дорослого життя – то врази страшніше.

книги 2019

У нас є відповідь – читай! А що саме, на wanna вже знають.

Річард Кох “Принцип 80/20”

А ви знали, що докладаючи всього 20% своїх зусиль для досягнення мети, ви отримаєте 80% результату. Автор книги доводить думку, що практично все і всіх у житті можна поділити за цим принципом.

принцип 80 20

Книга може стати у нагоді тим, хто хоче навчитися правильно розподіляти час та свої можливості.

Тому неодмінно додайте її до списку must read на 2019 рік.

Елізабет Ґілберт “Велика магія”

Звісно ми не наполягаємо на думці, що прочитавши ту чи іншу книгу, ви відразу станете успішним, чи зможете отримати роботу своєї мрії. Але! Здобувати нові знання необхідно для цього. Наприклад, у книзі”Велика магія” авторка дає відповідь на часті запитання:

велика магія
  • що таке покликання і як його знайти;
  • чому не варто перетворювати творчість на професію;
  • як не зациклюватися на невдачах і де брати нові ідеї;

І все це — у дотепних історіях, змальованих з власного досвіду Елізабет чи з життя знаменитостей, яких авторка знає особисто.

Нік Вуйчич “Життя без кордонів”

У кожного була ситуація, коли опускаються руки, коли зникає віра у краще і ти не знаєш, як рухатись далі. Нік Вуйчич – це приклад мужності, це приклад віри та велетенської мотивації. Людина без кінців зуміла побудувати своє успішне, а головне – щасливе життя.

Нік Вуйчич
на фото – Нік Вуйчич з українською телеведучою Соломією Вітвицькою та воїнами АТО

Нік Вуйчич доводить – “ти теж зможеш!”

Робін Шарма “Монах, який продав свій Феррарі”

Саморозвиток – це половина вашого успіху. Ніхто не принесе вам готову роботу, красиву дружину, вихованих дітей.

на фото – Тибетський монах

Книга Робіна Шарми – це не лишень відомий бестселер, це перш за все, порадник. Ви розкриєте для себе такі прості, але такі необхідні кроки для щасливого життя. Звісно, автор не дасть вам інструкції, що і як робити.

Автор книги дає набагато більше – досвід, який варто перейняти.

Кейт Феррацці “Ніколи не їжте наодинці”

А ця книга класна тим, що навчить вас правильно шукати знайомства. Ні-ні. Забудьте про користь. Справа у необхідних зв’язках, які принесуть вам новий досвід та знання життя. А це все люди, які прийдуть на допомогу у скрутну хвилину, а не позичать мільйон гривень. (Ну це теж непогано).

ніколи не їжте наодинці

І справа навіть не у книзі, яка стала бестселером 2005 року за версією The New York Times. Річ у тому, що саме зараз, вона як ніколи актуальна для молоді, для підприємців, для розвитку і кар’єрного росту.

І ніколи не їжте наодинці)

Реґіна Бретт “Бог ніколи не моргає”

Ця авторка захоплює читача у своє словесне плетиво з першого слова. А її дилогія очолює рейтинги найбільш читабельних книг вже декілька років. У чому ж її секрет? Перш за все, у щирості.

Бог ніколи не моргає

Реґіна Бретт на прикладі коротких духовних уроків вчить не здаватися і вірити. Авторка самотужки виховувала дітей, поборола рак, стала успішною, а головне щасливою. І все завдяки вірі у Боже Милосердя.

“Бог дає таланти всім”

Наче доповнення до першої книги. Але тут авторка розповідає про призначення та улюблену справу.

Бог дає таланти всім

На думку письменниці, Кожен із нас має талант, але мало хто знає, як відкрити його у собі. «50 уроків» від Реґіни Бретт допоможуть зрозуміти це, знайти покликання, наповнити життя натхнення та сенсом.

Також можна прочитати й третю книгу “Будь чудом”

Сьогодні як ніколи, прийшов час перетворювати мрії на реальність та самореалізовуватися! І якщо ви гадаєте, що перечитавши тонни такої літератури, слова залишаються на сторінках книг, бо реальність інша, ми погодимось.

читання і саморозвиток

Але не погодимось із тим, що бодай одному з десяти читачів така література привідкриє двері в інший світ.

Бо коли допомоги немає звідки чекати, шукайте її в книгах!

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.