Правила щасливого життя: чого не вчать у школі

7 328

В час неймовірної зайнятості, постійного руху та поспіху, щасливих людей все менше і менше. Здавалося б, прогрес дає безліч можливостей задовольнити свої життєві потреби. Але, з іншого боку, прогрес забрав у людини здатність зупинятися. Просто, хоч трохи, аби споглянути на життя довкола і зрозуміти, що для щастя не так вже багато і треба.

щастя
фото – google search

Вміння знаходити задоволення від існування на цій Землі – це теж талант. І з ним не народжуються, його розвивають. Бо щастя без праці не існує. Його не подають на блюдечку.

як бути щасливим
фото – google search

Оточення

Люди, які з нами щодня, – формують нас. Вчать чогось, радіють за нас, заздрять. От з останніми треба бути обережними. Часто таких людей називають токсичними. Добре зважуйте, чи варте спілкування з тим другом чи подругою, якщо після цього погіршується самопочуття.

токсичні люди
фото – google search

Оточуйте себе світлими людьми, які готові розділити з вами не сум, а радість. Повірте, ваш успіх відкриє друзів з іншого боку. І не завжди з кращого.

Віра

Кажуть, що вірять слабкі люди, які не звикли покладатися на власні сили. Але це не так. Іноді навіть віра в себе зникає. А успіху досягає той, у кого залишається віра в Бога.

історія Ніка Вуйчича

Вірте людям. Без цього ви не побудуєте ані дружби, ані сім’ї. Це ваш фундамент, ваша опора в складні моменти життя. Ваша мотивація і натхнення творити.

Менше лінуйтесь

Сидіти на дивані й лузати насіння, звісно, комфортно. Але стоп! Ви справді бачите у цьому перспективу? Це те, що ви хочете дати у майбутньому вашим дітям? Боріться з прокрастинацією щодня. Читайте, вивчайте щось нове, розвивайтесь фізично і духовно. Не лінуйтесь!

менше лінуйтесь
фото – google search

Успіх не падає на голову небесною манною. А якщо вам здається, що комусь-таки й падає, то це не ваша проблема точно. У кожного свій шлях.

Не критикуйте

Чим більше ми витрачаємо духовної енергії на обговорення чогось чи когось, а особливо, на критику, тим менше нам лишається тої енергії для становлення себе. Забудьте, що у вашого сусіда нова машина і він, сякий-такий, на неї нечесно заробив. Хай їздить на здоров’я. Докладіть максимум зусиль, щоб і собі купити таке авто.

не критикуйте
фото – google search

Діліться

І тут мова навіть не про гроші. Вмійте ділитися усім: радістю, любов’ю, вірою, натхненням, турботою, знаннями. Повертається завжди більше, і особливо тоді, коли зовсім цього не чекаєш. Такий собі приємний бонус.

ділитися щастям
фото – google search

Нас просто не вчать, що й фінансовий успіх також залежить від щедрості. Не задумувались, чому усі заможні люди беруть участь (іноді навіть показову) в благодійних акціях, жертвують гроші, підтримують різноманітні фонди? Вони знають, що все у житті взаємозалежне.

благодійність
фото – Plug the sun

Заздрість

Забудьте взагалі про це слово і застосування його в житті. Не треба заздрити подрузі, бо “у неї хлопець, а в мене ні”. Порадійте, що в такому недовірливому світі вона змогла знайти свою людину. Не заздріть знайомому, який возить дружину відпочивати за кордон щороку. Швидше за все, він багато працює для цього.

фото – google search

Заздрість – це ознака незадоволеності собою, відчуття себе менш успішним. Не заздріть чужому щастю чи успіху, бо це не ваші мрії. Не треба їх проживати. Ніколи не знаєш, що приховує людина за своєю посмішкою.

Ніякого жалю

З цим іноді справді важко – вміти жити сьогоденням і не жаліти за минулим. Але ми часто зациклюємось на тому, що зробили, чи не зробили колись. Все, що потрібно – це жити тут і зараз.

жаль за минулим
фото – google search

Подяка

Будьте вдячні за кожен день. Прокидаючись зранку, подякуйте за зустріч з новим днем. Це ж такий дар – саме життя. Вночі, перед сном, дякуйте за ту добу, яка пройшла. Дякуйте щораз за нові можливості та за перешкоди, за людей, які вас оточують.

подяка
фото – google search

Особливо будьте вдячні за гіркий досвід, не тримайте образу на людей. Відпускайте все і всіх з вдячністю. Кожен момент життя чогось вчить.

Любіть себе і світ. Розвивайтесь, інвестуйте у свій розвиток. Щастя приходить до сміливих.

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.