Мотиваційні книги, які навчають відчувати життя

13 479

Усе замахало, але надія є. Так! І ця добірка книг саме про це. Не дякуйте, а просто черпайте нові думки та знання. Ми пропонуємо класну добірку мотиваційної та психологічної літератури від авторів сучасності. Тому, якщо ви у відчаї та трохи пригальмували, не знаєте, як рухатися далі, гайда читати. Мотиваційні книги – найкращі ліки!

«Мистецтво створювати щасливі спогади» Мік Вікінг

«Життя – це не кількість прожитих днів, а моменти – які запам’ятались», – переконує Мік Вікінг, засновник та керівник Дослідного інституту щастя. У книзі він розповідає, як знайти щасливі спомини у минулому і створити нові в теперішньому.

Мік пропонує 8 простих інгредієнтів щасливих спогадів, які детально описує. Тому текст наповнений цікавими дослідженнями, різноманітними статистиками та кумедними історіями з життя автора. На сторінках ви також знайдете сотні яскравих фотографій, що надихатимуть вас упродовж усього читання.

Завдяки цій книзі ви зможете збагнути всю важливість і цінність спогадів, будете смакувати кожну мить свого життя і навчитеся турботливо зберігати щасливі моменти. А щоб отримати ще більшу порцію задоволення і стати експертом зі щастя, варто прочитати інші мотиваційні книги цього автора, зокрема «Маленьку книгу Хюґе».

щасливі спогади
фото – google search

«В оточенні ідіотів, або як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» Томас Еріксон

в оточенні ідіотів
фото – Видавництво “Фоліо”

Зізнайтеся: кожному з нас хоча б раз у житті здавалося, що навколо одні лише бовдури. Як гадаєте, є в цьому хоч крихта об’єктивності? Психолог та спеціаліст з комунікацій Томас Еріксон може впевнено відповісти на це запитання. У книзі він ділить людей на чотири кольорові типи і детально характеризує кожен.

Автор підкаже, як правильно розрізняти ці типи людей (навіть за манерою електронного листування, уявляєте?). Розповість про головні риси  поведінки, переваги й слабкості кожного з них, і, найголовніше, навчить з ними успішно взаємодіяти.

Ви матимете докладний посібник про те, як бути зрозумілим своєму співрозмовнику, налагоджувати роботу в команді й не горіти на вогні інквізиції:)

«Велика магія. Творче життя без страху» Елізабет Ґілберт

Мотиваційні книги, які змінили моє життя, я називаю своїми настільними «Бібліями», і це – одна з них.

Авторка книги Елізабет Гілберт запевняє, що кожен з нас має всередині прихований скарб, який лише чекає аби його швидше дістали. Вона закликає йти за своєю допитливістю, набратися хоробрості та прожити яскраве творче життя.

Письменниця дуже цікаво розмірковує на теми страху, слави та походження ідеї. Пояснює, чому геніям не обов’язково страждати й божеволіти, щоб творити шедеври.

Оповідь в книзі ведеться від першої особи. Тому здається, що ти просто розмовляєш на кухні зі своєю подругою. Книга наповнена легкістю, теплом, натхненням та справжніми чарами – переконайтеся самі. Особливо необхідно прочитати тим, хто ще досі боїться іти за своїм покликанням.

книги Елізабет Гілберт
фото – Видавництво Старого Лева

«Прокрастинація» Джейн Бурка, Ленора Юен

прокрастинація
фото – Видавництво Старого Лева

Ми всі іноді грішимо прокрастинацією: відкладаємо прибирання в гаражі аж до Нового року, вже 8-й понеділок поспіль переходимо на здорове харчування і часом полюбляємо грітись полум’ям наших дедлайнів. Але що, коли вже й не пам’ятаєте, як це – вирішувати завдання одразу, без кількаденних моральних підготувань і купи страхів? Тоді досвідчені знавці прокрастинації Джейн Бурка і Ленора Юен поспішають вас врятувати.

Книга не лише надає прості та ефективні техніки боротьби з цією проблемою, а й глибоко досліджує її причини. Які, до слова, в кожного різні. І все це на основі наукових доказів.

Книга буде корисна не лише завзятим прокрастинаторам, а й людям, які бажають розумітися на соціальних і психологічних процесах, педагогам (адже свої дослідження автори здійснюють саме на групі студентів-прокрастинаторів) та керівникам, які прагнуть підвищити продуктивність своїх підлеглих.

«Усе замахало. Але надія є» Марк Менсон

Ця книга – крижаний душ, після якого ви прозрієте. Вона написана живим гострим слівцем, рясно приправлена чорним гумором і сарказмом. Менсон надзвичайно доступно пояснює нам, чому в сучасному світі, де кожен може мати все, що бажає, люди все одно залишаються нещасними. «Нам не вистачає надії», – стверджує він. Причому, у книзі він вживає це слово не зовсім так, як ми звикли. Для автора надія виражає не лише безпідставний оптимізм, але і є мотивацією досягати чогось цінного. 

Автор вважає, що надія неможлива без трьох речей – здатності контролювати власне життя, віри в конкретні цінності та відчуття дружнього плеча. Для підтвердження Менсон демонструє дані сучасних психологічних досліджень, розповідає повчальні історії з життя та закликає на поміч мудрість великих – Платона, Канта, Ніцше.

Якщо ви загнані у глухий кут, не знаєте, що вдіяти зі своїм життям, замучені тривогою і боїтеся навіть ненароком зиркнути на своє майбутнє – терміново читайте саме такі мотиваційні книги.

усе замахало
фото – Наш формат

«12 правил життя. Як перемогти хаос» Джордан Пітерсон

мотиваційна література
фото – elle.ua

Джордан Пітерсон – відомий канадський професор і клінічний психолог. У своїй книзі він протиставляє Хаос і Порядок, та переконує нас в тому, що люди повинні мати чітку систему цінностей, брати відповідальність за своє життя і за світ. 

Бо лише так, на його думку, можна побудувати мирні та успішні стосунки з навколишніми й наповнити існування сенсом. А найгіршими помічниками в цій справі психолог вважає толерантність і необґрунтовану повагу до думки інших, за допомогою яких можна виправдати геть усе всесвітнє зло.

Пітерсон представляє й пояснює 12 простих правил життя (останнє особливо заслуговує на вашу увагу). Автор використовує свій досвід психолога, наукові факти та статистику, знання з біології (думаєте, ми аж так відрізняємось від лобстерів?), тексти древніх релігійних вчень, літературні твори класиків та навіть казки.

Для першого знайомства з автором раджу подивитись неймовірно змістовні подкасти Джо Рогана разом з Пітерсоном. Це допоможе вам краще налаштуватись на ідеї, викладені в книзі.

«Життя. Любов. Сміх. Свято твоєї присутності» Ошо

Хто ж не знає Ошо – індійського містика та професора філософії, цитати якого просто заполонили всі соціальні мережі, а книги продаються із шаленою швидкістю?

Деякі називають його «гуру скандалів», а хтось – навіть «секс-гуру». Але чому бородань з добрими очима має такі звання? Виявляється, його погляди й висловлення доволі незвичні, а часом й зовсім провокативні. 

Він зламає ваші стереотипи про Бога, кохання і шлюб, навчить повністю приймати себе, надихне постійно святкувати життя (особливо в печалі) і зробить сміх вашою релігією.

Матеріал книги поданий у формі «питання-відповідь», адже дійсно взятий з аудіозаписів живих виступів Ошо. У розповідях філософа зринають притчі, історії та жарти. А ще він цілком неочікувано цитує Ніцше й Арістотеля, згадує Маркса, Ван Гога, та переконаний, що Ісус, ходивши по землі, дуже багато сміявся.

Ця книга наповнить вас потоком позитиву та мудрості. Вам точно  захочеться піднятися і розпочати танець свого життя.

книги ошо
фото – rozetka.com.ua

«Слухай своє тіло – найкращого друга у всьому світі» Ліз Бурбо

слухай своє тіло
фото – bookopt.com.ua

Всі ми прагнемо побудувати міцні та пристрасні стосунки зі своїми партнерами, мати надійні відносини з друзями та комфортно почуватися поряд зі своєю родиною. Стоп! А як же ваше тіло? Невже ви не хочете з ним навіть поспілкуватися?

У книзі Ліз Бурбо вчить розуміти власне тіло, тлумачити його знаки, підтримувати в гармонії всі його частини: фізичну, ментальну та емоційну.

Авторка розмірковує на тему ідеальної ваги, шукає зв’язок між харчуванням і якістю всього повсякденного життя, прагне розкрити сексуальність і скерувати думки в правильне русло, щоб запобігти хворобам та емоційному дисбалансу.

Аби досягнути успіху у цій справі, вам не знадобляться ніякі магічні обряди, гіпнози чи незрозумілі мантри. В кінці кожного розділу Ліз пропонує лише декілька простих вправ та чітко поставлених запитань, що змусять глибше задуматись про ваші потреби, відчути істинні бажання та прислухатись до власної підсвідомості.

І коли ви прочитаєте ці мотиваційні книги, я запевняю вас – ви станете неймовірно щасливі.

Головне зображення (the main picture) – Hannah Grace

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 голосів, середній: 4,67 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.