Мегамодні стрижки для чоловіків у 2019

546

Усі чомусь думають, що чоловікам мода ні до чого. Це радше якісь забаганки. Та, повірте, що жінки теж оглядаються, коли повз них проходить стильний чоловік.

стильні стрижки

Якщо основними ознаками справжньої жінки вважають доглянуті брови, нігті та шкіру лиця, то в чоловіків дещо по-іншому.

Чоловічі стрижки – це перше, що вирізняє стильного мужчину поміж інших. Стрижка в чоловіка одразу розповідає багато про його звички та ставлення до себе.

чоловічі стрижки

Тож які модні тенденції передбачає новий 2019 рік для мужчин, які вміють слідкувати за собою? І не кажіть, що зашвидко про це говорити. Усе треба готувати заздалегідь.

В стилі Бекхема та Сміта

Ви, мабуть, бачили Девіда Бекхема, відомого футболіста з його коронною короткою стрижкою, чи, може, Вілла Сміта? Тоді беріть з них приклад, чоловіки. Цей тип стрижки перший у списку модних чоловічих зачісок 2019.

стрижка бекхема

Модні кучері

стрижки чоловічі

Ще одна супер новинка для чоловіків з кучерявим волоссям. Не варто використовувати занадто багато гелю, чи інших засобів для укладки. Найкраще – це хороша стрижка у кваліфікованого перукаря і легка укладка зранку. Не потрібно сильно мудрувати, що робити з такою зачіскою. Головне тут – природність.

 

Стримані стрижки для бізнес-менів

Для бізнес-менів теж є пропозиції. Таким чоловікам варто зберегти формальний стиль у зачісці. Лаконічний стриманий вигляд як в одязі, так і в стрижці – основне правило для бізнесового чоловіка у 2019 році.

модні стрижки чоловічі

Загалом чоловічі стрижки 2019 можна поділити на три типи:

  • короткі стрижки
  • зачіски з подовженим волоссям
  • комбіновані варіанти

Модний гранж

Для більш сміливих хлопців у 2019 році радим звернути увагу на зачіски у стилі гранж. Виглядає дуже ефектно.

Ще однією просто мегастильною стрижкою для чоловіків у прийдешньому році буде хіпстерська. Але яка? А саме з різким зрізом, який можна робити залежно від вашої форми обличчя та нахилу укладки. Такий варіант буде до лиця чоловікам, які часто вдягаються у стиль кежуал (ці шкіряні куртки та світлі джинси, і як цей образ не доповнити такої зачіскою).

хіпстерська стрижка

Та дорогі мужчини, модні стрижки лише вказують на тенденції. Головне – це ваш вибір. Адже постригтися по-модному і не знати, що із цією стрижкою робити, як за нею доглядати, теж не варіант.

Тому довіртесь професіоналам, заплатіть трохи більше за стрижку у хорошій перукарні, і результат вас справді здивує.

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.