ЛСД, які ми приймаємо щодня

5 822

Світ став настільки прогресивним, що людей вже нічим не здивуєш. Добре це, чи погано – відповісти важко. Занадто багато впливу просто з усіх кутів світу сиплеться на звичайну людину. І бувають моменти, коли хочеться просто розслабитись. У кожного свої методи, та ми на wanna серйозно підсіли на ЛСД. Прийшов час відкривати всі карти!

ЛСД залежність

ЛСД залежність, про яку не можна мовчати

Найбільша порція ЛСД, яку ми приймаємо, є музика. Можете видихнути: ніхто на wanna не вживає галюциногенів та інших психотропів.

То радше залежність від ритму та звуків. У кожного ж таке буває, коли почуєш десь пісню, чи то мелодію, і все – декілька днів на повторі.

музика

І якщо ми тут настільки залежні, то чом би не з’ясувати, чому музика так впливає на самопочуття, емоції і навіть поведінку людини. Чому певне коливання звуків має здатність викликати сльози, покрити шкіру мурашками чи просто підняти настрій?

Американське музичне LSD

американське лсдЗовсім недавно світ сколихнула нова музична прем’єра з промовистою назвою LSD. Це музичний гурт, що складається з відомої австралійської співачки Sia, британського музиканта Labrinth та популярного американського ді-джея і продюсера Diplo.

Абревіатура тандему говорить сама за себе, бо прослухавши пісню раз – ви попадете назавжди.

Наразі гурт випустив три сингли. Дуже радимо додати до повсякденного плей-листа

  • LSD – Thunderclouds ft. Sia, Diplo, Labrinth
  • LSD – Audio ft. Sia, Diplo, Labrinth
  • LSD – Genius ft. Sia, Diplo, Labrinth

Чудове поєднання, де вражає і музика, і слова.

Музика та наш мозок

Виявляється, що не ми одні стурбовані питанням впливу музичних ритмів на роботу мозку. Існує ціла наука – нейромузикологія, яка вивчає процеси в нервовій системі, що виникають під час слухання музики.

музикологія

Доведено, що музикою можна навіть вилікувати людину, або ж навпаки. Є такі прогресивні напрямки в музиці, що використовують високочастотні звуки. Таке коливання може викликати в людини паніку і тривожність, а іноді й агресію.

Особливо це явище стає небезпечним в підлітковому віці. Коли дитина лиш починає формувати свій світогляд, а психічна система проходить певну перебудову перед початком дорослого життя, музика може відіграти немалу роль
.

музикологія

  • Уважно прислухайтеся, що звучить у навушниках вашої дитини. Можливо, її поведінка змінилась не через проблеми в школі.

Та, до слова, не всі люди слухають одну і ту ж музику. Це пов’язано із внутрішніми біоритмами: серцебиттям, пульсом, диханням, а також ритмом нервових імпульсів мозку. Допускають думку, що людина надає перевагу тій музиці, яка має ритми, схожі до її власних.

музичні ритми

Окрім того, музика впливає і на продуктивність роботи.

  • Якщо ви маєте зосередитись на чомусь важливому, чи придумати для шефа креативний план роботи, тоді прийміть музичне ЛСД – і все буде ок.
  • Та найкраще, щоб це була не надто повільна музика, бо так можна і заснути на робочому місці. Без надмірного тексту, який може теж відволікати від роботи.
  • Наприклад, завантажте собі композиції Людовіко Ейнауді – відомого італійського композитора неокласичної музики, і працюйте на здоров’я.

  • А для занять спортом підійде активна електронна музика. Доведено, що під час їзди на велосипеді можна витрачати на 7% менше кисню, якщо слухати музику.

Співайте в душі – це корисно

Хороша новина, для тих, хто любить поспівати в душі. Доктор Джері Саліман доводить думку, що спів у душі разом зі звуковими коливаннями води позитивно впливають на мозок людини та покращують роботу дихальної системи.

музика на роботі

А в людей, які слухають класичну музику навіть підвищується рівень IQ. Тільки уявіть, на скільки розвинений мозок самих музикантів!

Нана Войтенко, доктор бiологiчних наук, професор, завiдувач лабораторiї сенсорної сигналiзацiї при Iнститутi фiзiологiї iм. О. Богомольця НАНУ, стверджує :

“Гра на музичних інструментах стимулює формування нейронних зв’язків. А вiд їх кiлькостi, власне, залежить рiвень iнтелекту”

мозок музиканта

То чим музика не ЛСД, погодьтесь. Тільки залежність ця приємна і може справді покращити самопочуття. А якщо ви відчуваєте, що хочете не лишень слухати, але й самому створювати музику, – то уперед.

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 голосів, середній: 4,38 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.