Книги про жінок і для жінок: Yakaboo рекомендує

247

Сучасний світ кидає безліч викликів, тому ми, жінки, мусимо бути стресостійкі та мультизадачні. Та часом ці надокучливі «треба» настільки виснажують, що натхнення впадає в сплячку, немов ведмідь. Аби зарадити цьому прикрому стану, ми підшукали чудові книги про дивовижних сильних жінок. Сподіваємося, це додасть наснаги для ваших щоденних подвигів. 

«Інґа» Скотт Ферріс

Yakaboo Publishing

В житті цієї жінки було стільки яскравих подій, що їх би вистачило на кілька товстеньких томів пригодницького роману. Інґа Арвад – данська журналістка, блискуча актриса, володарка титулу «Міс Данія» та велике кохання президента США Джона Кеннеді. Її нордичну зовнішність вважали еталоном краси, а її гострий розум і харизма слугували ключем до будь-якого товариства. Щоб ви розуміли, сподобалась Інґа навіть самому Гітлеру, за що потрапила під пильний погляд ФБР як підозрювана у шпигунстві.

книги про жінок
фото – Yakaboo Publishing

Її краса підкорила серце угорського режисера, єгипетського аристократа, голлівудського актора-красунчика, і, звичайно ж, жінка була найпрекраснішою романтичною історією молодого Джона Кеннеді. Неймовірним натхненням і великою пригодою – ось чим ці чоловіки стали в бурхливому житті Інґи.

На щастя, життєпис знаменитої данки потрапив до рук обдарованого біографа Скотта Ферріса. Так народилось видання «Інґа» – правдива книга про велику жінку, яка ніколи не була в тіні своїх чоловіків. А також про все буремне XX століття, з його драмами, війнами та пристрастями.

«Вона розповіла. Історія викриття сексуального насильства та зародження руху #MeToo» Джоді Кантор і Меґан Туей

Yakaboo Publishing

Рух #MeToo почав стрімко поширюватись у жовтні 2017-го року, після голлівудського скандалу з Гарві Вайнштайном. Тоді кілька акторок зізнались у сексуальних домаганнях з боку одіозного продюсера і це надихнуло тисячі жінок заговорити про проблему. Та чи знаєте ви, хто насправді запустив цей надважливий суспільний процес?

книги про насильство
фото – Yakaboo Publishing

Все почалося з викривальної статті двох сміливих журналісток з New York Times – Джоді Кантор і Меґан Туей. Протягом кількох довгих років вони самовіддано збирали інформацію про злодіяння Вайнштайна, проводили сотні інтерв’ю та додавали рішучості відкритись десяткам скривджених жінок. 

У книзі «Вона розповіла» авторки розкривають своє розслідування, розказують про сумніви, страхи й труднощі, з якими довелося зіткнутися, і само собою, висвітлюють скандальні подробиці про відомих чоловіків, які вдавалися до харасменту. Книга написана дуже цікаво і за стилем нагадує сучасний детектив. А ще у виданні є безліч журналістських фішок, які стануть у пригоді кореспондентам-початківцям.

«Становлення» Мішель Обама

Book Chef

Мішель Обама, без перебільшення, є однією з найвизначніших жіночих особистостей в сучасному світі. Перша в історії США чорношкіра перша леді, авторитетна захисниця всіх жінок, успішна юристка, впливова пропагандистка здорового способу життя, а до всього – ще й турботлива дружина та мама. Саме про це Мішель написала відверті мемуари. 

Книга складається з трьох частин. У першій – жінка розповідає про дитинство та юність у Південному Чикаго, про університетські роки та час, коли вона ще не зустріла свого відомого чоловіка. 

У другій частині згадує початок свого шлюбу з Бараком та ділиться переживаннями щодо його стрімкої політичної кар’єри.

А вже у третій частині Мішель описує своє життя в новому статусі Господині Білого Дому. У біографічній книзі авторка ні в якому разі не хизується і нікого не повчає. Скоріше навпаки – щиро і з гумором розповідає про довгі наполегливі пошуки власного шляху.

які книги читати
фото – yakaboo.ua

«Становлення» обов’язково подарує вам купу натхнення і позитиву, покаже, настільки важливо завжди вірити в себе і безперервно розвиватись. Мішель доведе, що навіть найсміливіші мрії можуть бути втілені.

«Фріда Кало. Безжальна врода» Жерар де Кортанз

Нора-Друк

За що ми так любимо Фріду Кало? Звичайно, за її яскраві магічні картини, які завжди лишають приємний пікантний післясмак. Але ще більше, ніж творчість, може надихати сам життєвий шлях цієї геніальної художниці, повен боротьби, пристрасті та рішучого самовизначення. 

книги про Фріду Кало
фото – www.yakaboo.ua

Книга «Безжальна врода» – не просто хронологія подій життя мисткині. Автор видання – французький журналіст Жерар де Кортанз, прагне привернути увагу читача саме до особистості та емоцій, які переживала Фріда. Біль і відчуття смерті, які супроводжували її після рокової аварії, згубне кохання до старшого у 2 рази безумного генія, відданість ідеї та радикальним політичним поглядам, і непоборне бажання до національної самоідентифікації.

Цінне й те, що через образи Фріди Кало та її чоловіка Дієго Рівери ми пізнаємо характер тогочасної Мексики – барвистої, бурхливої, постреволюційної. І пірнаємо з головою в екзотичну культуру.

«Сподіваюсь, що кінець буде радісним, і сподіваюсь більше ніколи не повернутись», – вказано в одному з її останніх записів. А от ви не раз перечитуватимете книги про таких жінок як Фріда, гарантуємо.

«Ґолда» Елінор Баркетт

 Vivat

Жінки в політиці завжди викликали особливе зацікавлення світу. А коли це стосується країн Близького Сходу, та ще й XX століття, то це взагалі справжній фурор. 

Ґолда Меїр – відома політична діячка, яка стала однією з засновників держави Ізраїль. У 70-х роках вона перебувала на посту прем’єр-міністра Ізраїлю, що робить її першою жінкою-очільницею держави в новітній історії. Досліджувати життя цієї феноменальної особистості взялась американська журналістка та режисерка Елінор Баркетт. І результат її копіткої праці – у цій чудовій книзі. 

Авторка ділиться з читачем маловідомими фактами з біографії Ґолди Меїр, розповідає про її незвичайний світогляд, життєві принципи та мотивацію. Захоплюється залізною витримкою та рішучістю політикині, які дуже вдало поєднувались з істинним жіночим шармом та доброзичливістю. 

які книги купити жінці
фото – www.yakaboo.ua

Як бачите, багато цікавого і повчитися є чому. Тож коли вирішите вкотре завойовувати світ, оберіть саме ці книги про жінок. І нехай жіноча сила звертає гори.

Головне зображення – depositphotos

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ще нема голосів
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.