Книги на осінь і теплий чай

6 124

Рахуємо дні до осені і готуємось до теплих вечорів. А так, як читати книги потрібно завжди, то наша добірка точно сподобається вимогливому читачеві. Бо після відпустки можна братись і за серйознішу літературу. Сучасні українські та світові автори готують справжні новинки вже у вересні. Тому, наші книги на осінь – те, що вам треба!

Макс Кідрук «Доки світло не згасне назавжди» 

Український письменник та мандрівник Макс Кідрук вже скоро здивує нас новою книгою зі спеціальним мобільним додатком та доповненою реальністю. Незвична система QR-кодів, які поліпшують інтерактивне враження від історії, в українських книгах застосовано чи не вперше. 

макс кідрук

«Життя пролітало повз неї із шаленою швидкістю й дедалі більше нагадувало фільм, запущений у режимі пришвидшеного перемотування». – з книги

Суцільний сюрреалізм та сновидіння чекатимуть на сторінках книги Кідрука. І, можливо, минуле таки можна змінити? Та, чи варто? Неможливо чекати на осінь без такої книги.

Едвард Сноуден «Особиста справа» («Permanent Record»)

Ще одна книжкова прем’єра вересня очікується у 20-ти країнах світу. «Особиста справа» («Permanent Record») Едварда Сноудена – це мемуари колишнього контрагента Агентства національної безпеки США, який вирішив розкрити неймовірні факти про американську контррозвідку.

В Штатах на Сноудена чекає арешт і ув’язнення. Тому поки автор переховується у Москві. 

сноуден сша

До речі, деякі аспекти діяльності Сноудена показано у документальному фільмі «Citizenfour», що був відзначений премією «Оскар».

Книга сподобається тим, хто надає перевагу справжнім інтригам на рівні світової політики. 

Стівен Кінг «Інститут»

Нещодавно на офіційному сайті автора вийшов синопсис нової книги «Інститут», яку читачі також побачать у вересні цього року. Історія хлопчика Люка з екстраординарними здібностями розкриває споконвічну проблему боротьби Добра та Зла. Та чи зможе хлопчик втекти з місця, звідки ніколи ніхто не тікав. І чи справді добро завжди перемагає? 

стівен кінг книги на осінь

«Не можна змінити людину і втручатися в її справи — навіть якщо у вас найчистіші помисли — не варто шукати собі недругів і розмінювати друзів»

Якщо вам імпонують книги Стівена Кінга, то затамуйте подих і дочекайтесь новинку в Україні. «Король жахів» вміє вражати. Тим паче, що книги Кінга можна читати українською онлайн.

Андрій Любка «У пошуках варварів. Подорож до країв, де починаються й не закінчуються Балкани»

Для прихильників цього автора нова книга письменника стане справжнім відкриттям. Андрій Любка видає нон-фікшн. Десята ювілейна книга на десятому Міжнародному поетичному фестивалі Meridian Czernowitz буде запрезентована через два тижні.

«У пошуках варварів» – це приватний щоденник подорожей автора по балканських країнах від Одеси до Трієста. Книга долає кордони та ламає стереотипи, допомагає з’ясувати, хто ж такі варвари – вороги, загарбники..?

андрій любка

«Я сам жанр цієї книжки визначити не можу. Це нон-фікшн. Для мене це есей, але з елементами репортажу й подорожніх нотаток. Здається, така міжжанрова природа – сильна сторона цієї книжки». – з інтерв’ю 

Чудова книга для читача, який охоче занурюється в історії сусідніх народів через реальну оповідь автора. Але, якщо ви лишень плануєте відпочинок, то гріх оминути неймовірно цікаву добірку літератури для незабутньої відпустки. Бо час на улюблену книгу можна знайти у будь-яку пору року.

Головне зображення (the main picture) – Patrick Tomasso

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.