Книги для молодих вовчиць – читай, коли не спиться

1 945

Ой, дівчата! Ця добірка тільки для вас. Справжня знахідка, а не книги. Як прочитаєте всю цю літературу, то наївність одразу зникне, а появиться здоровий глузд та повага до себе. Бо наші книги для тих жінок, які хочуть зрозуміти чоловічу логіку. А книга – то ідеальніший порадник, аніж ваша подруга.

«Ви нічого не знаєте про чоловіків» Стів Харві

Як же часто нам здається, що чоловіки звалилися на землю з іншої невідомої планети. А мова їхнього кохання така ж незрозуміла нам, як і ричання скаженого зомбі. Однак автор бестселеру «Діяти як жінка, думати як чоловік», Стів Харві, стане нашим посередником у цьому нелегкому спілкуванні.

книги стіва харві
фото – google search

«Ви нічого не знаєте про чоловіків» – його друга книга, присвячена вивченню психології стосунків. У ній Харві розкриває всі таємниці світу сильної статі та розповідає про ті бажання і потреби чоловіків, про які вони самі дуже рідко говорять. Нарешті жінки зможуть дізнатися, що чекати від мужчин різного віку та чого вони чекають від жінок. Зрозуміють, як віднайти гармонію в сімейних стосунках та як обережно дізнаватись всю правду у свого партнера без зайвого тиску.

Автор розкриває секрет – чому чоловіки іноді так довго не освідчуються. Автор закликає нас ніколи не фантазувати, нічого не додумувати й не шукати глибокого сенсу в чоловічих вчинках, адже, насправді, вони набагато простіші, аніж ми собі понавигадували.

«Сила твоєї кішечки» Кара Кінг

Заінтриговані назвою? І недарма. Це відверта та провокаційна книга про те, як важливо любити себе і зберігати самоповагу у відносинах з чоловіками. Колишня телерадіоведуча Кара Кінг розповідає про 12 потужних сил, якими володіє абсолютно кожна жінка. Крок за кроком авторка навчає дівчат правильно керувати ними, аби отримувати від стосунків все, що лише забажаємо. Так, книги для жінок бувають і такі.

Хочеш, щоб чоловіки мріяли про тебе і всіляко добивались твоєї уваги? Прагнеш дізнатись, як швидко лікувати сердечні рани та більше не розчаровуватися? Жадаєш отримати обручку і щасливий шлюб? Щоб досягти цього, зовсім не обов’язково продавати душу дияволу. Потрібно лише відчути в собі величезний потенціал жіночої сили й випустити нарешті свою внутрішню богиню у світ.

сила твоєї кішечки - книги
фото – google search

«Її тіло та інші сторони» Кармен Марія Мачадо

Набридли шаблонні психологічні жіночі книжки? Ловіть наступну рекомендацію. «Її тіло та інші сторони» – збірка восьми історій американської письменниці Кармен Марії Мачадо, що висвітлює тему прихованих сторін жіночності, зрілості та самого жіночого тіла. Серед героїнь книги – і слухняна дружина, і зухвала дочка постачальниці дитячих суконь, і жінка, що вирішує зробити операцію по зменшенню шлунку, аби полюбити себе, і письменниця-початківець, і дівчина, яка пережила психологічну травму й почала чути думки інших.

книги для справжніх жінок
фото – google search

Однак найцікавіше та неочікуване – це жанр збірки. Щоб описати ці відверті історії жіночого досвіду, авторка користується літературними методами горору, наукової фантастики, гумористичної прози та магічного реалізму. Сімейні драми та внутрішні переживання жінок вона змальовує сюрреалістично, тому межа між дійсністю і вигадкою стає зовсім невидимою. Оповідь в більшості історій ведеться від першої особи, містить цікавий підбір слів, влучні характеристики та іноді нечіткий сюжет, що надає книзі ще більшої магічності. Повірте, теми сексуальності, краси, материнства, фізичного і психологічного насильства ще ніколи не розкривались так нетривіально.

«Чоловіки на моїй канапі» Бренді Енглер

Молода психологиня Бренді відкриває свою приватну практику в Нью-Йорку і починає неочікувано захопливу подорож у світ чоловічих думок. І те, що вона дізнається, докорінно змінює її уявлення про романтичні стосунки. В цій книзі авторка подає історії своїх пацієнтів чоловічої статі і їхніми вустами дає нам відповіді на одвічні питання. 

Що мотивує чоловіків? 

Чому вони вчиняють так, а не інакше? 

Чи дійсно ми такі різні, як це повсякчас здається? 

Тут не лише про секс і сімейні проблеми, а насамперед про психологію кохання та чесні взаємовідносини з собою. Книга написана у формі діалогу, тому легко читається і створює ефект присутності в бесіді психолога та пацієнта. Ми можемо спостерігати різні типи чоловіків, аналізувати їхню поведінку та співвідносити їх з тими, кого зустрічали в реальному житті. Психологиня також відкриває нам свій власний досвід стосунків, часом обурюється, ніяковіє чи бентежиться, але завжди лишається щирою. Отож, мерщій бери до рук цю книгу – попереду багато сюрпризів.

книги про чоловіків
фото – google search

«Ви просто йому не подобаєтесь: вся правда про чоловіків» Ліз Туччилло, Грег Берендт

Всі жінки іноді люблять гратися в експертів чоловічої психології. Збирають з подругами справжнісінький консиліум і ґрунтовно роз’яснюють собі та одна одній, чому кавалери поводяться як мудаки. Цілий день не телефонує, хоч і обіцяв? Зайнятий, звична річ. Не запрошує на друге побачення? Ти йому дуже сподобалась і він злякався цих нових потужних почуттів. Не поспішає відкриватись і впускати тебе у своє життя? В минулому хтось напевне розбив йому серце, так. І цей фестиваль виправдань може продовжуватись безкінечно. Але хтось таки має розкрити нам жорстоку правду.

книги для жінок
фото – google search

«Ви просто йому не подобаєтесь» – отверезила вже навіть сама назва книги. Простими словами та з гумором (адже один з авторів – відомий американський комік), наводячи вельми знайомі нам життєві приклади Грег Берендт та Ліз Туччилло хочуть донести до нас кілька дійсно важливих речей. Вони переконують, що не варто витрачати свій час на неоднозначні стосунки, годувати себе марними надіями та постійно шукати виправдань негідним чоловічим вчинкам. Потрібно лише прийняти одну істину: ви можете просто комусь не підходити. Це справжня книга-ляпас, яка змусить вас по-іншому подивитись на ваші відносини.

Сподіваємося, що ці книги – для жінок, відкритих до нового досвіду та справжнього кохання. І, до речі, коли прочитаєте всю цю літературу, не забудьте передивитися старий добрий фільм «Обіцяти – не означає одружитися». Так, щоб остаточно закріпити прочитане.

Головне зображення (the main picture) – Priscilla Du Preez

image color pick

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 голосів, середній: 4,25 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.