Книги для дітей, які можна подарувати на Миколая

1 284

Немає кращого подарунка, ніж книга. Але, погодьтеся, чомусь дитині обрати саме ту, найцікавішу книгу – найважче. Ми зібрали кращі й найновіші книги від топових українських видавництв. І вони ідеально помістяться в мішку Святого Миколая. Бо книги для дітей повинні бути казковими.

«Куди і звідки» від Творчої майстерні «Аґрафка»

Видавництво Старого Лева

Творча майстерня «Аґрафка» – це сімейний мистецький союз двох львівських художників – Романи Романишин та Андрія Лесіва. Їхні книжкові ілюстрації завойовують десятки престижних премій у всьому світі. 

Цього листопада у Видавництві Старого Лева виходить друком чергова паперова феєрія від «Аґрафки» – пізнавальна книга-картинка для дітей «Куди і звідки». 

Видання знайомить юного читача з явищем руху у всіх його проявах та зрозуміло пояснює, чому ніщо у Всесвіті не перебуває у стані постійного спокою. Людина, тварини й рослини, вітер, планети, і навіть материки – все це безупину кудись прямує і змінює форму.

На сторінках книги ваш розумник знайде ілюстрації з подорожами, різноманітними засобами пересування та еволюцією людства. Прості короткі описи поряд з малюнками не дадуть розгубитись у вихорі нової інформації. 

Книга рекомендована для дітей віком 7-10 років.

«Кузя, зюзя і компанія» Всеволод Нестайко

Наш Формат

книги для дітей Наш формат
фото – Наш Формат

На творах Всеволода Нестайка виросло вже не одне покоління малюків. Не будемо порушувати добру традицію і розкажемо про ще одну гарну книгу цього видатного казкаря.

Комарик Зюзя був справжнім бешкетником. Зривав уроки, дзижчав, що сам усе знає, і стверджував, що успіху досягають лише вередуни.

Однак під час звичної прогулянки комариного дитсадка Зюзя несподівано губиться. Тоді й починаються його небезпечні пригоди, а заодно й випробування його зухвалості.

Видавництво Наш Формат зробило чудову роботу. Це видання – вдалий симбіоз дитячої літературної класики та сучасного креативного мистецтва. А як може бути інакше, коли малюнки до казки створювала талановита мисткиня – Надія Кушнір (Надьожна).

Найліпше підійде для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. 

«Коли сніг пахне мандаринками»

Видавництво Старого Лева

Новорічні свята для дітей – суцільна казка. Купа подарунків і смаколиків, загадування бажань опівночі, прикрашений як у фільмах дім, і сріблястий сніг, що аж пахне мандаринками. 

Але в один момент Святий Миколай перестає існувати, а увімкнути святковий безтурботний настрій стає дуже важко. Адже так завжди буває, коли дорослішаєш.

Герої цієї збірки різдвяних оповідань – звичайні підлітки. І навіть у передноворічні дні їх так само займають «дорослі» хвилювання. 

дитячі книги купити
фото – Видавництво Старого Лева

Часом вони потрапляють у халепи, а іноді з ними відбуваються несподівано приємні події. Вони сумують, тривожаться, розчаровуються. Але також отримують щедрі дарунки, плачуть від радості та переживають бажане єднання з собою та світом. 

І хоч дитячої новорічної казки вже не повернути, в їхніх життях ще лишилось трохи місця для чудес. Бо ж зустріти свята з найріднішими – хіба ж то не справжнє диво?

Надзвичайно світла, щемлива книга для дітей 10-14 років.

«Ляказочки» Ірен Роздобудько

Наш Формат

Класичних «Колобка» і «Курочку Рябу», звичайно ж, ніхто не скасовує, але поповнити чимось сучасним казковий арсенал не завадить. З цим завданням добре впорається нова книга від улюбленої Ірен Роздобудько – «Ляказочки», яку вона написала для своїх онуків. 

Проте не хвилюйтесь, ніхто ваших малюків лякати не збирається. В книзі є 10 веселих, повчальних казочок, які покликані якраз навпаки – показати смішний бік страху і допомогти дитині вправно керувати своїми емоціями. 

Тут ви знайдете лякачки про булочку, про неслухняний язичок, про гармидер і мікроби, і ще багато всього. А самобутні ілюстрації від Надії Кушнір перетворять сторінки книги на яскравий мультик.

«Ляказочки» слід читати діткам віком від трьох років. 

«Ти тут, Боже? Це я, Маргарет» Джуді Блум

Видавництво Старого Лева

Книги від Старого Лева
фото – Видавництво Старого Лева

Пам’ятаєте себе в одинадцять? Тоді світ здавався величезним незрозумілим місцем, тіло щоразу викидало нові сюрпризи, а найбільшою турботою були роздуми «чи подобаюсь я найпопулярнішому хлопцеві у класі». 

Книга «Ти тут, Боже? Це я, Маргарет» – саме про цей непростий перехід від дитинства до юності. Шестикласниця Маргарет переїздить з батьками в інше місто, через що страшенно переживає. Нова школа, новий дім, нові друзі. А тут ще й груди ніяк не ростуть. Ну, що ж вдієш?

На щастя, дівчинка має кому довірити свої секретики та поставити геть усі незручні запитання (ба, навіть про бюстгальтер). І розповідає вона про це – Богові. До нього ж дівчинка часто звертається й стосовно проблеми релігійного вибору. Бо коли прийде час, вона особисто має обрати собі віросповідання – християнство, як мама, чи юдаїзм, як тато. Монологи дівчинки відверті, чуттєві та трохи наївні. 

Для кого це видання? Насамперед для маленьких особистостей 9-14 років, які лише стають на шлях дорослішання. Книга навчить приймати себе, доведе, що все в житті відбувається вчасно, і змусить задуматись про вибір майбутніх орієнтирів свого світогляду. Бо так чудово, коли книги для дітей виховують духовність.

Дорослим книга про щиру Маргарет допоможе згадати юність, а відтак краще зрозуміти душевний стан свого підростаючого чада.  

«Нечиста сила та інші капосні історії» Іван Андрусяк

Наш Формат

Герої цих коротких розповідей – жваві шибайголови та розбишаки, які пізнають світ всіма доступними способами. А що ще робити, коли тобі 12, а в тілі бушує шалена енергія? Поруч з сучасними підлітками – юні майбутні генії Тарас Шевченко, Григорій Сковорода та Ніл Хасевич. Виявляється, вони теж були далеко не зразковими дітьми. 

За допомогою простих кумедних історій книга пояснює читачам серйозні життєві речі: як можна і не можна карати за скоєне, коли насправді треба використовувати «погані слова», або як шкодить людині брехня. 

Видання допоможе підростаючому поколінню краще зрозуміти себе та навколишніх, занурить у сміливі розбишацькі пригоди, а також ближче познайомить з видатними українськими постатями.

Книги Івана Андрусяка для дітей
фото – Наш Формат

Справжня енциклопедія життя для дитини 8-14 років.

Книги для дітей Миколай вже обрав. А от якщо ви бажаєте помогти Миколаєві зробити подарунки ще й своїм дорослим друзям, то маємо неймовірні рекомендації та книжкові проозиції.

Головне зображення – Ann Danilina

image color pick

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.