Фільми, що змінили людство

19 269

Є фільми, що справді перевертають свідомість. Такі стрічки можна переглядати по декілька разів і щоразу знаходити для себе щось нове. Саме тому пропонуємо зануритись у шедевральну кінематографію і глянути фільми, що змінили людство.

Cтівен Гокінґ. Теорія всього

Мабуть, немає людини, яка б не знала цього феноменального ученого. Людина, що все життя боролася зі смертю. Стівен Гокінґ досліджував теорію чорних дір – і зробив фундаментальне відкриття. Що саме – дивіться у фільмі. 

Першокласна британська драматична стрічка з неймовірним акторським складом вийшла ще у 2014 році. Однак її можна переглядати щоразу, як тільки підкрадаються сумніви щодо реалізації власних мрій. Актори справді доклали титанічних зусиль, аби передати історію видатного вченого. Едді Редмейн навіть отримав «Оскара» за кращу чоловічу роль. І можемо сказати, що цілком заслужено.

Прислуга

Відома драма американського режисера Тейта Тейлора «The Help» яскраво показала расистські настрої проти афроамериканців у 60-ті роки XX століття в штаті Міссісіпі США. Стрічку однозначно варто внести у список 5 кращих фільмів для повторного перегляду

Чи зможе оскароносна Емма Стоун у ролі Юджинії Філан змінити звички пихатих багатіїв і вибороти право на нормальне життя для темношкірих американців? Без жодних спойлерів – дивіться!

Завжди кажи «Так»

Трохи веселощів. Жартівливий фільм «Завжди кажи «Так» з неймовірним Джимом Керрі насправді доволі філософський.

Кажучи «ні» життю – ти не живеш по-справжньому». 

з фільму

Як може перевернутися життя, якщо дати шанс собі на яскраві емоції і не відмовлятися від них щоденно? Геніальний фільм для тих, хто боїться жити. Так-так. Джим Керрі роздасть чарівних копняків усім.

трейлер мовою оригіналу

Чудеса з небес 

Як пояснити чудесне зцілення? Як взагалі таке можливе? Фільм від творців «Небеса реальні» вкотре доводить, що в житті можливе усе! Якщо вірити! 

Нереально крута стрічка «Чудеса з небес» (2016 р.) знята за однойменним романом Крісті Бім, жінки, яка розповіла особисту історію чудесного зцілення власної доньки від невиліковної хвороби. В головних ролях Дженніфер Гарнер (Крісті Бім) та Кайлі Роджерс (Анна Бім). Хто сумнівається в реальності подій, поспішайте до перегляду. 

З міркувань совісті 

Справжній військово-драматичний фільм, який зняв Мел Гібсон на основі реальних подій. Стрічка про американського медика часів Другої Світової – Дезмонда Доса – першого відмовника совісті, який отримав Медаль Пошани (найвищу військову нагороду США). 

Відмовник за ідейними міркуваннями (відмовник совісті) — це людина, що слухається свого релігійно, морально чи етично натренованого сумління і відмовляється від військової служби або будь-якої підтримки військових сил та участі в армії. (Вікіпедія)

Головну роль виконує Ендрю Гарфілд – відомий за роллю Пітера Паркера у фільмі Нова Людина-павук (2012), та у його продовженні, Нова Людина-павук 2. Висока напруга (2014). 

трейлер мовою оригіналу

Кіноробота «З міркувань совісті» взяла чимало нагород, масштабність фільму справді вражає. Тут знайдете все: філософію війни та віри, безкінечної надії та боротьби за життя. А головне те, що може зробити одна людина на полі бою не маючи зброї, але маючи незламну віру. 

Поспішайте до перегляду і діліться враженнями! Такі фільми запам’ятовуються надовго.

Головне зображення (the main picture)Jakob Owens

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.