“Дике поле” – реакція глядачів на український wild wild east

269

Ми вже якось писали про боротьбу книг та фільмів. І цілковитого переможця так і не виявили. Але декілька днів тому вийшов фільм “Дике поле” за мотивами книги Сергія Жадана “Ворошиловград”. Мережа просто вибухнула відгуками, враженнями та порівняннями.

Що ж накоїло те кіно?

Давайте з’ясовувати разом.

Якщо бути чесними, то стрічка наслідує роман Жадана лишень формально. Більшість дійових осіб з книги взагалі не увійшли до фільму. Як стверджують критики, такий хід режисера був не зовсім вдалим. Якщо у книзі, наприклад, товариші головного персонажа Германа, Борис та Льолик стали його єдиною зачіпкою за світ Божий, то у фільмі цього немає. Герман у фільмі наче відірваний від реальності.

фільм дике поле

  • Саме через те, що режисер дотримувався однієї ліній з книги, стрічка вийшла дещо фрагментарна. Втрачається зв’язність сюжету.

Тим не менш, у фільмі знявся відомий радянський та український актор Олексій Горбунов. Та і його акторську гру глядачі забракували. Чи то вже глядач у нас балуваний, чи то самі автори фільму щось не догледіли, сказати важко.

  • Обурило кінолюбителів і надмірне використання великого плану. Деякі сцени вражали не сюжетом, а тим, що обличчя акторів ледь поміщається на екран.

Проте не варто закидати стрічку на лаву підсудних. Фільм не зважаючи на критику та деякі огріхи, все-таки обійшов по касових зборах такі стрічки, як-от: “Позивний Бандерас” Зази Буадзе та “Донбас” Сергія Лозниці.

фільм україна

  • Також глядачам до вподоби те, що у фільмі була двомовність, через що, східний регіон України був більш колоритним та справжнім, бо солов’їна у “…Бандерасі” на диво різала вуха.

Тим не менш, найкраще буде переглядати стрічку тим, хто вже прочитав “Ворошиловград”. Критики стверджують, що це найкращий спосіб чітко зрозуміти, що відбувається у фільмі.

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.