Багатий батько, бідний батько: 5 звичок забезпечених людей
Чому він може, а я ні? Мабуть, неодноразово запитували себе, дивлячись на однокласника, який вже 10 років веде успішний бізнес. Як йому це вдається? Вся справа у звичках! Так-так. Звички формують характер. Тому ця інформація просто на вагу золота.

Роби те, що любиш. Люби те, що робиш
Зміст статті
Досить втілювати чужі мрії у реальність. Пора давати чарівного копняка своїм бажанням. Звісно, не поспішайте оформлювати заяву на звільнення і шокувати свого боса вже сьогодні.

Достатньо розпочати з роботи, про яку мріяли. І працювати там з натхненням. Паралельно можна ходити на курси. Бо “вчитися ніколи не пізно”. І багаті люді часто розширюють свої знання та вміння, відвідують тренінги та зустрічі. Це допомагає розкрити сферу власних можливостей. А головне, полюбити сам процес праці.

Ранок добрий
Дослідники довели, що прокидаючись за три години до початку робочого дня, можна значно покращити весь день. Ви скажете: “ Я і так швидко встаю, біжу на роботу з самого ранку, приходжу додому, але мільйон так і не заробив”. І ми не здивуємося. Так робить більшість. Але річ у тому, щоб чинити так, як меншість.

Час, коли пробуджується новий день – найкращий для підзарядки душі та розуму. Зробіть невеличку прогулянку з самого ранку, побудьте наодинці із собою. Це так важливо у цілодобових клопотах. Виробіть звичку прокидатися так щодня – і результат не забариться.

Доречно прочитати книгу Гела Елрода “Чудовий ранок. Як не проспати життя”.
Активний спосіб життя
Не хвилюйтесь, ніхто не скаже вам займатися спортом 24 години на добу. Для здорового функціонування тіла та мозку достатньо по 4 години в тиждень фізичної активності.

Ну правда ж, іноді страшенно дивує, як усі успішні селебріті мають час на все, і ще й на спорт. А ви ніколи не думали, що чим більше людина працює на себе, тим більше їй потрібно тримати себе в тонусі. Відповідно ця схема діє і навпаки. “В здоровому тілі – здоровий дух”.

Тоді і рішення приймаються правильні, й ідеї виникають, і втілення мрій набагато реальніше.
Їжа для мозку
Вже не одне дослідження показало, що успішні люди художньої та мотиваційної літератури читають врази більше, аніж бідні.
Дені Діро казав:
“Коли людина припиняє читати, вона перестає мислити”

Вести бізнес, створювати робочі команди, керувати корпораціями чи маленькими кав’ярнями ви не зможете без знань.
Спробуйте замінити просиджування годин в інтернеті, або за комп’ютерними іграми на прочитання книг. Виберіть потрібну літературу (її тепер так багато). Набирайтесь досвіду зі сторінок книжки, щоб потім з легкістю створити свій власний.

До речі, зверніть увагу на книгу Роберта Кіосакі “Багатий батько, бідний батько”. Чесно кажучи, кращої книги, де якісно і чітко описано звички бідних та багатих, ми не знаходили. Це чудова література і для батьків, і для молоді. Одним словом, читайте!
Викинути лінь через вікно
Насправді досягнути успіху набагато легше, ніж можна собі це уявити. Але ще легше лежати на дивані, поїдати чіпси і запивати пивом. Легше жалітися на погану країну і нестачу правильних знайомств. Ще легше звинувачувати батьків та своє керівництво.

Агов! Не набридло?
Насправді ми можемо давати сотні порад, розробляти мотиваційні схеми і таке інше. Але все залежить від вас.
Той ваш однокласник одного дня просто повірив, що він може. І спробував, і цілком можливо, що зазнав якихось невдач. Але ми говоримо про нього тільки тому, що він пробував, допоки у нього не вийшло.

Придбайте планер, запишіть у нього свої плани, мрії, цілі. Почніть з чогось маленького. Немає підтримки у починаннях? Не біда, ось вона – тут! Разом з нами.
Покажіть світу, що ви актор першого плану. Кому здались ті другорядні ролі?)
