Америка в шоці від українського Різдва!

465

Чомусь так закладено у наші голови, що в сусіда хата краща. Українці настільки почали орієнтуватися на європейський досвід та американські традиції, що забувають про свої особливості.

різдво в україні

  • От, наприклад, святкування Різдва. Ви не помічали, як вітрини крамниць, кав’ярень та будинки українців стають схожі на картинки із американських фільмів?

А все тому, що ніхто не знає, як виглядає українське свято по-справжньому. І мова не йде про старовинні звичаї, яких сучасний світ уже не дотримується. Проблема в елементарному незнанні свого і як його правильно подати. Повірте, Америка була б у шоці, якби побачила, яке то воно – справжнє українське Різдво.

святкування різдва

І ми на wanna вже знайшли, чим здивувати світ та самих українців.

Солома в хаті – не тренд?

А ви знали, що дідух – то не просто солом’яний символ Різдва. Це насамперед символ родинного дерева.

дідухи різдво

Тому дуже важливо мати його на своєму різдвяному столі. Тим більше, що тепер дідухи виготовляють настільки стильно та сучасно. Зовсім не потрібно хвилюватися, чи підійде такий атрибут свята до вашого декору в домі.

павуки на різдвоКолись ніхто не прикрашав ялинку, в хаті стояв дідух. А доповнити таку солом’яну стилістику можна і спеціальними солом’яними світильниками (їх в народі називають ще павуками). Повірте, ваш дім наповниться справжнім духом українського Різдва.

До речі, пару років тому у Тернополі сплели рекордного дідуха. Вигляд приголомшливий. 

Декор з українською душею

Та якщо ви все-таки хочете, аби ваша оселя на новорічно-різдвяні свята виглядала якнайкраще, тоді варто уважніше обирати декор. Щоб дім був схожий на картинку з Пінтересту, але й зберіг найголовніше – свою українську родзинку.

кутя

Наприклад, глиняний посуд на святу вечерю або ж на святковий різдвяний обід. Ні, не білий скляний посуд, а наш – керамічний, зроблений руками. Такий посуд звісно теж недешеве задоволення. Але якщо ви придбаєте таку красу, то смакувати стравами з кераміки зможуть навіт ваші онуки.

глиняний посуд

А стильні соснові віночки на вхідних дверях, прикрашені українськими атрибутами, стануть особливим доповненням різдвяного декору.

віночок на різдво

Та якщо вам кортить прикрасити й ялинку, щоб дітки раділи, чи задля атмосферності свята тоді радимо наступне:

  •  стильні українські хенд мейд іграшки з домотканого полотна чи мішковини – це щось справді неймовірне. Такі прикраси наповнять оселю затишком. А головне – вони абсолютно безпечні та екологічні.

іграшки з мішковини

  • ялинкові прикраси з соломи. Часто це маленькі ангелики, які дуже святково виглядають на ялинці. А що найцікавіше – це чудова нагода пояснити дитині, чому ангел теж символ Різдва. Бо дуже важливо, аби всі члени родини були наповнені тим святим духом народження Христа.

солом'яні ангели

Але знаєте, що найголовніше? Українське щире серце – ось найважливіший складник вдалого Різдва. Родина, яка разом, з вдячністю в серці, співає колядок. Ну і звісно мирне різдвяне небо, в ньому розгледіти вифлеємську віщу зірку буде набагато легше)

image color pick

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.