5 найдивніших ялинок 2021 року

204

Святкова ялинка – це один з найтрадиційніших атрибутів Нового року та Різдва в усьому світі. Та завжди знаходяться ті, хто подивиться на традиції новим, сучасним поглядом. Так з’являються незвичайні, оригінальні та навіть дивацькі ялинки. Ми зібрали для вас 5 найдивніших, на наш погляд, ялинок 2021 року – роздивляйтесь та дивуйтесь разом з нами.

Ялинка з пасток для лобстерів, США

В американському місті Провінстаун, яке відоме завдяки своїм лобстерам та морепродуктам, з 2004 року встановлюють новорічну конструкцію (навіть важко назвати її ялинкою, хоча американці називають) з пасток для лобстерів. Цього року, всупереч карантинним обмеженням, її також встановили на звичному місці – на площі Лопеса. Проте святкове запалення відбувалось онлайн, без сотень гостей, як зазвичай.

«Ялинка» складається зі 100 металевих сітчастих пасток, її прикрашають 120 бантів, 3400 електричних ліхтариків, пластикові лобстери та композиція з різнокольорових буйків. Цікаво, що автором ідеї був чоловік, – Джуліан Попко, родом з Польщі. Зараз прикрасою міста опікується його дочка Крістал.

5 найдивніших ялинок
фото – Provincetown Lobster Pot Tree

Ялинка з пляшок для вина, Китай

В китайському місті Шеньян, провінція Ляонін, встановили незвичайну ялинку з порожніх пляшок для вина. Висота конструкції сягає 10 метрів, а пляшки закріплюються на зварному металевому каркасі. Вона навіть потрапила в добірку з 21 чарівної ялинки, що опублікувало видання Forbes.

дивна ялинка з пляшок
фото – Forbes

Ялинка з опалого листя, Україна

Українці також вміють креативити. Так, у місті Доброслав Одеської області зібрали найвищу новорічну ялинку з опалого кленового листя, чим встановили новий національний рекорд. Для її створення знадобилось 24 194 листочки, висота конструкції – 3,5 метра.

5 найдивніших ялинок
фото – google search

Дизайнерські ялинки на Кінґс Крос, Лондон

Цікаві святкові композиції, що нагадують ялинки, можна побачити й у Лондоні, у районі Кінґс Крос, де розташовано чимало дизайнерських майстерень. 

Цього року перед магазином Coal Drops Yard shop Botanical Boys встановили так звану «The Terrarium Tree». Це металева конструкція висотою 8,5 метрів, що складається з 70 маленьких тераріумів, в яких є особливий ботанічний світ! Вночі вони підсвічуються кольоровими вогнями.

ялинка-тераріум Лондон
фото – secretldn.com

Поруч, на Granary Square архітектурна студія Sam Jacob Studio встановила цікаву конструкцію під назвою «The Electric Nemeton Tree». Автори стверджують, що створили її, надихнувшись давньою кельтською культурою.

Трохи далі, на площі Battle Bridge Place можна знайти ще одну цікаву святкову композицію – це дерево під назвою «The People’s Tree», що оснащене сенсорними датчиками. Воно реагує різними світловими композиціями на рух людей поруч.

ялинка в Лондоні
фото – google search

Ялинка у Вільнюсі визнана найкращою в Європі

Сюрреалістична ялинка у Вільнюсі, Литва, дійсно вражає. Та все ж ми не додамо її у список 5-ти найдивніших ялинок світу. Бо це стильна композиція з окремих металевих блоків, прикрашених живими ялинковими гілками. Майже 4 кілометри гірлянд та сріблястих прикрас є на ялинці. Висота інсталяції – 24 метри. 

Всередину цієї конструкції можна зайти, а внутрішню сторону металевих блоків вкривають дзеркальні панелі. В центрі розташована ще одна значно менша, традиційна ялинка. За ідеєю авторів, ця конструкція зображає особливість 2020 року.

А ви вже прикрасили свої домашні ялинки? Вони такі ж дивні, як і весь 2020-й рік, чи ви крокуєте з надією на світле майбутнє?

Головне зображення – Debby Hudson

image color pick

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.