5 лекцій TEDx від українських спікерів

253

Часто нам потрібні чарівні копняки, які мотивують до чогось. Часто ми чекаємо на знаки, які точно вкажуть – дій! Та найчастіше, ми гадаємо, що у когось все виходить легко, без надмірних зусиль. Та за кожною великою справою стоять і невдачі, і розчарування, і помилки, але найбільше – бажання стати кимось. Тому, саме для тебе, ми зібрали 5 кращих лекцій TEDx від неймовірних українських спікерів. І якщо ти чекаєш на той знак, то ось він – дій.

Як правильно мріяти – Олексій Малицький

Виявляється, що мріяти також треба вміти. І мотивація – це не 100 порад із такої ж книги. І успіх – то не просто велика робота над собою, а велетенська праця щодня. Це доводить Олексій Малицький – стартапер та підприємець з Дрогобича.

Як їжа може змінити життя – Євген Клопотенко

Євген Клопотенко – один із найвідоміших кулінарних експертів України, шеф-кухар, автор книг, телеведучий. Він заснував соціальний проект «CultFood», в якому має на меті навчити українців правильно харчуватися. І, особливо, відійти від нав’язаного радянського типу мислення. Також Євген активно працює над зміною харчування в українських школах.

Від швидкого успіху в долину смерті – Юнона Лотоцька

Юнона Лотоцька – відома психологиня, експертка успішних трансформацій, вчена. У її виступах часто болюча правда, але саме та правда необхідна для кожного, хто вирішив стати Кимось!

Робота мрії – Леонід Остальцев

Атовець, військовик, учасник російсько-української війни Леонід Остальцев радо ділиться своїми секретами успіху. Адже він став відомим підприємцем в Україні, заснувавши мережу піцерій «Pizza Veterano». Його лекція – це беззаперечний факт того, що успіху може досягнути кожен. Головне – хотіти.

Досягти неможливого – Андрій Демчук

Заслужений майстер спорту України, чемпіон літніх Паралімпійських ігор розповів захопливу життєву історію про віру, про досягнення мрій, про успіх, і про свої перемоги без однієї ноги. Тому саме його промова буде тим останнім копняком у спису 5 лекцій TEDx. Надихайтесь і пам’ятайте – нема нічого неможливого!

Тому, не кажіть, що не можете. Кажіть, що будете пробувати змінювати своє життя. Тут і зараз!

Головне (the main picture) – wallhere.com.

image color pick

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.