Цікаві подорожі світом з нотатником Хосе Нараньї

301

Як Ви зберігаєте враження від подорожей? Робите сотні фотографій? Знімаєте відео? Пишете дописи в блозі? Відомому зараз дизайнеру та художнику Хосе Нараньї цього здалось замало, тому він вигадав власний спосіб занотовувати свої враження про подорожі світом.

нотатник Хосе Нараньї

На сторінках невеличких кишенькових щоденників він записує та замальовує історії зі своїх подорожей, створюючи справді неймовірні візуальні шедеври. Кожна сторінка в його скетч буках особлива, продумана до дрібниць та створена зі справжньою любов’ю!

Коли подорожі світом стають невіддільною частиною життя

Іспанець Хосе Наранья раніше працював авіаційним інженером, з 2002 року почав мандрувати Європою, а в 2005 зрозумів, що хоче присвятити себе творчості та покинув основну роботу. Тоді ж він відкрив в собі пристрасть до створення художніх щоденників.

нотатник подорожей

Наразі 39-річний Хосе проводить у мандрах по світу більшу частину свого життя, занотовуючи всі враження в нотатниках, які стали неймовірно популярними в усьому світі. Зараз він заповнив вже дванадцять блокнотів і працює над тринадцятим. Для їх оформлення він використовує олівці, акварелі, пір’яну ручку, різноманітні марки та печатки, поєднує малюнки, схеми, дописи, каліграфію та багато іншого.

«Моїм натхненням є саме життя»

Хосе Наранья

Він не уявляє свого життя без подорожей та навіть наголошує, що для нього саме подорожування є важливішим, ніж країни та міста, які він відвідує. А ще, він підкреслює, що ніколи не збирався вражати когось своїми нотатниками, а просто робив їх для себе, виливаючи на їх сторінки свої емоції та враження. Саме тому вони виходять такими справжніми та цікавими.

Хосе Наранья

Роздивляючись нотатники Хосе Нараньї, важко повірити в те, що він ніколи не навчався живопису! Зараз можна придбати копії окремих сторінок з його щоденників (їх часто використовують для декору інтер’єрів), або збірку з вибраних сторінок, які видані окремою книгою під назвою The Orange Manuscript (коштує вона аж 285 євро).

Улюблені точки подорожей по світу Хосе

Хосе Наранья в захваті від усіх країн, які вже встиг відвідати, але за його власними словами найбільше його вражає Азія. Ба більше, саме тут він почувається як вдома. Кожен візит до Китаю, Таїланду, Південної Кореї, Японії залишає у мандрівника незабутні враження, які він передає на сторінках своїх нотатників.

місця для подорожей

Особливо подобається Хосе помічати, як міста, які він вже відвідував раніше, змінилися за декілька років, що в них з’явилось нового. Він любить спостерігати за життям звичайних людей на вулицях, в парках, в кафе та ресторанах, заходити в невеликі магазинчики, спілкуватись з місцевими. Його вражає, наскільки стильними та охайними є азійські жінки, надихає неймовірна точність японців та їхня підвищена увага до деталей в усьому, зачаровує відкритість, ввічливість та чуйність азіатів.

нотатник мандрівника нотатник Хосе нотатник Нараньї

Що варто взяти на   відпочинок біля моря

Роздивлятись сторінки щоденників Хосе можна безкінечно. На відміну від фотографій, вони є більш особистими та емоційними, вони не просто показують картинку, а розказують цілу історію!

Круті ідеї, як зберегти враження від поїздок

Якщо Вам хочеться, щоб після подорожі у Вас збереглись не тільки фотографії та пара сувенірів, спробуйте скористатись цими ідеями.

Записуйте враження. Навіть якщо Ви не відчуваєте в собі письменницьких талантів, спробуйте занотовувати свої враження. Хоча б просто у вигляді конспекту записуйте де, коли Ви були, основні пункти маршруту, цікаві події. Такі замітки через пару років будуть для Вас безцінними та допоможуть згадати головне, коли Ви будете розказувати друзям про свої мандри.

подорожі в нотатках

Зберігайте дрібнички. В подорожах у Вас напевно збирається чимало всіляких квитків, візитівок, листівок, рекламних буклетів та інших речей. Не скидайте їх в одну купу, а спробуйте використати досвід Хосе Нараньї та заведіть невеличкий нотатник, в який можна вклеювати пам’ятні дрібнички та робити підписи про їхнє походження та значення. Повірте, через декілька років Вам буде дуже цікаво передивлятись ці сторінки! А ще, вони допоможуть зберегти корисну інформацію про відвідані місця, ціни та інше.

нотатник для мандрівника

Законсервуйте свої спогади. Якщо Ви мандруєте не дуже часто, а звичайні сувеніри з поїздок здаються Вам банальними, спробуйте створити власну пам’ятну капсулу. Складіть в якусь місткість (банку з закруткою) трохи морського піску, пару мушель, цікавий камінчик, декілька монеток чи купюр, та будь-що, що буде нагадувати Вам про гарно проведений у подорожі час. Розмір такої капсули визначати лише Вам.

спогади у бутилці

Дізнайтеся   про місця, які варто відвідати від топових тревел-блогерів України

Топ-5 захопливих сторінок мандрівників

Полюбляєте спостерігати за подорожами інших? Тоді Вас точно зацікавлять сторінки цих мандрівників!

Метью Карстен
Вже 8 років цей мандрівник, блогер та фотограф їздить по світу в пошуках цікавих, ризикованих пригод. Його називають майстром божевільних селфі та справжнім натхненником для мандрівників-початківців.

метью карстен

Коул Райс
Фотограф та пілот-любитель Коул Райс має вже майже мільйон підписників в Instagram. Його фотографії з різних куточків світу просто вражають та чудово передають красу нашого світу. Він не уявляє свого життя без мандрів.

Коул Райс

Мурад Осман
Знімки цього блогера, мандрівника та надзвичайно талановитого фотографа Ви стовідсотково бачили – саме йому належить ідея знімків в стилі «Follow me», на яких зі спини зображена його дівчина на фоні пам’яток та неймовірних пейзажів. На Instagram-акаунт Мурада підписано вже майже 4,5 млн фоловерів!

Мурад Осман

Руйрід Дональд Макглінн
Цей фотограф-альпініст робить дійсно незвичайні знімки під час своїх мандрівок в гори. Кожна фотографія – це шедевр, зізнання в любові до гірських пейзажів та суворої краси не туристичних куточків світу, які пробуджують бажання побачити їх на власні очі.

Руйрід Дональд Макглінн

Майкл Кристофер Браун
Нью-йоркський фотожурналіст Майкл Кристофер Браун передає свої враження від подорожей світом через фотопортрети звичайних людей, яких він зустрічає в різних країнах. Його роботи вражальні та дуже показові, вони чудово втілюють особливість тих місць, де він буває.

Майкл Кристофер Браун

Усі мандрівники дуже різні, втім всі вони, у свій спосіб, зазначають, що подорожувати треба для себе, а не для красивих фото в Instagram. І тільки щирими, справжніми враженнями варто ділитись з іншими.

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.