Подорож до моря – поради для бюджетного туриста

360

Подорож до моря не обов’язково має бути захмарно дорогою – українські морські курорти дають усім охочим можливість відпочити якісно та бюджетно! Головне – обрати правильне місце.

Подорож до моря: чорноморське узбережжя

Звісно, найпопулярніші чорноморські курорти – такі як Одеса чи Коблево – навряд чи порадують невисокими цінами на відпочинок. Та й туристів в літній сезон тут забагато.

відпочинок на морі

Радимо, натомість, звернути увагу на такі привабливі й недорогі містечка, як-от:

Затока. Курорт розташований в 60 км від Одеси, на піщаній косі, що розділяє Чорне море та Дністровський лиман. Відомий чудовими, широкими піщаними пляжами та великою кількістю недорогих баз відпочинку. Орендувати номер можна від 100 грн.

відпочинок в затоці море

Лебедівка. Невеличке селище в Одеській області, ідеально підійде для тихого, спокійного відпочинку з родиною, подалі від галасливих, душних міст. Поруч розташовані лиман Бургас з лікувальними грязями та глиною, а також природний парк «Тузлівські лимани». Вартість проживання – від 150 грн з людини.

відпочинок коло моря

Залізний порт. Курорт невеликий, молодий, більшість недорогих баз відпочинку та пансіонатів побудовані нещодавно. Це місце чудово підходить для відпочинку з дітьми – пляжі тут широкі, піщані, захід у воду пологий. Ціни на номери – від 150 грн.

відпочинок для бюджетного туриста

Недорогі курорти Азова

Чимало недорогих курортів є і на Азовському морі. Окрім добре відомих відпочивальникам Арабатської стрілки та Бердянська, приваблюють своїми цінами та умовами для відпочинку і такі курорти, як:

Кирилівка. Цей курорт відомий шикарними піщаними пляжами, чистим, чудово прогрітим морем та безліччю варіантів для проживання: від недорогих баз відпочинку до готелів з басейнами. Тут розташовано найбільший в Україні відкритий аквапарк «Острів скарбів». Житло можна орендувати від 100 грн. за особу.

подорож на море кирилівка

Степанівка Перша. Піщані пляжі, небагато відпочивальників, чисте море – що ще потрібно для чудового відпочинку! До речі, цей курорт традиційно вважається прекрасним місцем для рибалки. Проживання коштує від 80 грн.

відпочинок на курорті море

Як здешевити поїздку та харчування

Курорти на Азовському та Чорному морях зручні своєю транспортною доступністю – з будь-якого куточка України до них можна добратись менше ніж за добу зовсім недорого.

Якщо протягом відпочинку харчуватись в міських кафе чи ресторанчиках, на добу на їжу доведеться витрачати від 300 грн. Щоб зекономити, радимо шукати бази відпочинку з облаштованими спільними кухнями, де можна готувати з власних продуктів. Якщо стояти за плитою під час подорожі на море Вам не хочеться, замовляйте харчування в їдальні пансіонату чи бази – це обійдеться, в середньому, у 250 грн.

відпочинок та їжа на морі

Таким чином, бюджетний відпочинок на морі можливий і за 3000 грн. на тиждень з людини! І під кінець подорожі у Вас залишаться лише гарні спогади, а не порожній гаманець!

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.