Найкрасивіші місця України – унікальні локації

1 197

Історія наших земель створювалась протягом мільйонів тисячоліть. Ми зібрали найкрасивіші історичні та природні місця України.  Та це ще далеко не всі красиві локації, котрі можна відвідати, подорожуючи просторами Батьківщини.

Найкрасивіші місця України – наш ТОП!

У нашій країні понад мільйон відомих та не дуже місць, які варто відвідати. Наша редакція відібрала маловідомі замки та палаци країни, що здатні здивувати бувалих туристів.

Маєток графа Розумовського. Палац у Батурині побудований у стилі козацького бароко. Досі вважається символом процвітання козацької шляхти. На території функціонує музей.

Маєток графа Розумовського

Палац Терещенків. Збудований у стилі раннього ренесансу. Знаходиться у Житомирській області в місті Андрушівці.

Палац Терещенків

Нерухомість Потоцьких. Родина найвпливовіших магнатів за всю історію України збудувала понад сотню житлових комплексів у центральній та західній Україні. Деякі стали туристичними місцями, а решта — залишають у занедбаному стані. Дізнатись про життя та достатки Потоцьких можна у таких містах як Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Тульчин, Могилів-Подільський, Микулинці. Та у містечках: Рай, Тальне, Печера, Носківці, Золотий Потік, Сокілець, Тартаків, Антоніни, Дашів та Червоноград. А у місті Умань, знаходиться неймовірний рукотворний Софіївський парк, який займає понад 170 гектарів.

Нерухомість Потоцьких

Читайте про найкрасивіші місця нашої планети

Мисливський будинок Шенборна. Унікальний палац створений у стилі австрійської неоромантики. Кількість вікон відповідає кількості днів у році, на території багато скульптур та фонтанів. На сьогодні, у палаці розташований оздоровчо-лікувальний комплекс.

Мисливський будинок Шенборна

Природні локації України, які варто відвідати

Раніше, ми вже розповідали про унікальні озера України, тепер час дізнатись дещо більше!

Ісландська перлина українських Карпат

Маловідомий серед туристів хребет Свидовець, вирізняється насиченою флорою та фауною. Неймовірні гірські вершини вкриті унікальним для цієї місцевості рододендронами, альпійськими чагарниками та іншими високорослими травами. Просуваючись по вершині хребта можна подивитись на красиві озера Драгобат, Апшинец або Ворожеска.

хребет свидовець
фото – Антон Горлін ( https://antongorlin.com/galleries/mountain-landscape/ )

Українська Cахара

А ви знали, що Олешківські піски — найбільша природна пустеля у Європі, яка увійшла в список природних чудес України? Понад 200 гектарів безкрайніх піщаних дюн, справжній зелений оазис та підземне джерело з питною водою. Ландшафт херсонської пустелі дійсно нагадує кадр із пригодницького кінофільму.

українська сахара

Дізнайтесь, де знайти найромантичніше місце в Україні

Природний парк “Дністровський каньйон”

Це місце у південно-західній частині країни варто відвідати за ландшафти неприступних вершини кам’яних круч, що протягом декількох тисячоліть формувались навколо берега річки Дністер. Природний заповідних розтягнувся на декілька областей та поєднує в собі зібрання рідкісної флори та фауни із прибережними рукотворними спорудами. Просуваючись кручами каньйону, можна побачити церкви, аскетичні печери, химерні водоспади, палаци та навіть – пірнути до затоплених міст.

Цікаві історичні точки в Україні

Хотинська фортеця

Стратегічна оборонна споруда побудована ще за часів Київської Русі. Свою славу отримала під час козацьких боїв. На території є музей, заклади харчування та сувенірні крамниці.

фортеця в хотині

Чому Кам’янець-Подільська фортеця  не поступається шотландським замкам

Цукровий замок у Шарові

Один із небагатьох історичних споруд східної України. Побудований в с. Шарів, Харківської області. Це місце оповите легендами через свою казкову архітектуру. Фасад будівлі нагадує білу цукерку, на даху розташовані високі флагмани. Наразі, потрапити всередину замку неможливо, там проводяться реставраційні роботи.

Цукровий замок у Шарові

Історична реконструкція стародавнього Києва

“Київська Русь” – це реконструкційний парк, що розташований у селі Копачів, Київської області. На території можна прожити життям предків V-XIII століття. Це унікальна локація, де можна протестувати навички ліпнини з глини чи фехтування. Приміряти на себе тогочасні вбрання та навіть стати лицарем. На території також є музеї.

Київська Русь

Під час подорожі, також можна відвідати козацьке еко-село “Козацька Січ” (Дніпропетровська обл., с. Гречане). На хуторі проходять щоденні екскурсії, до яких входять музей козацького побуту, випробування зброї та традиційний обід рядового козака.

Тури в красиві місця Батьківщини на вихідні чи тиждень

Поціновувачі двох чи триденних автобусних екскурсій можуть скористатись послугами туристичних агентств та пройти екстремальну екскурсію гіпсовими печерами, що знаходяться у Тернопільській області.

гіпсові печери
У перший та другий день туристи проходять коридорами 46 метрової печери у м. Млинки, долають вузькі проходи природного тунелю, досліджуючи утворення кристалів та каменів чудернацьких форм.

На третій день туру, екстремалам пропонують відвідати підземну екскурсію найдовшою в світі гіпсовою Оптимістичною печерою. У “залах” печери проходить постійна експозиція скульптур із мінералів, що супроводжується світловими шоу. Як бонус, туристи відвідують печеру-музей Вертеба, де зібрані експонати трипільської культури та артефакти часів УПА.

печера оптимістична

Якщо вихідних замало, то можна відправитись у тижневий тур по неймовірних місцях Карпат. Для туристів пропонують автобусну екскурсія із харчуванням та проживання. Впродовж 6 днів, можна відвідати понад 15 локацій усієї Західної України. У тому числі, відомий замок Паланок у Мукачевому, Кулачівську вузькоколійку у горах, мисливську віллу та Невицький замок.

найкрасивіші місця

Організатори туру розбавляють подорож відвідинами природних чудес Закарпаття: мальовничий водоспад Шипіт, відоме озеро Синевир та екскурсію в географічний центр Європи — місто Рахів.

Відкривайте для себе країну і не гайте часу на відвідування неймовірних місць!

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 голосів, середній: 4,89 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.