Найкрасивіші місця світу: ТОП – 10

1 137

А ви чули про створені водою та повітрям кам’яні споруди або закинуті поселення древніх майя? Нас оточує загадковий світ природи, яка протягом століть створювала цікаві та неочікувані ландшафти. Ми ризикнули та відібрали цікаві фото – найкрасивіші місця світу, які варто відвідати!

Сідайте зручніше, готуйте записник і складайте план майбутньої подорожі по визначних місцях, здавалось би, знайомого світу.

Найгарніші рукотворні точки планети

Науковці та історики досі не можуть дізнатись достеменну історію походження цих екзотичних та дивовижних споруд, створених людиною. Наші предки залишили лише згадку про себе у вигляді мовчазних будинків, які з часом стали частиною природного ландшафту світу.

храми пагану

Храми Пагану, М’янма

Стародавнє місто, яке ніби застигло у часі, оточене тропічними лісами. Буддійські храми, пагоди, ступи, розташовані у північно-західній частині міста Буган. Містичні споруди були побудовані у релігійних цілях, а кожен храм — це справжній витвір мистецтва.

паган храми

Фрески та ліпнини відображають боротьбу богів із земними та божественними істотами, а кожен, хто відвідує це покинуте місто відчуває особливе духовне піднесення.

Квітковий парк Асікага, Японія

Один із найвідоміших у світі парків, створений у 1997 році, здобув популярність через свої ліаноподібні квіти гліцинії.

квітковий парк

Кожного року, у квітні, парк перетворюється у природну арку, прикрашену квітами рожевих та білих відтінків. А взимку, серед сонних рослин, відбувається шоу ілюмінації, після якого можна купити відео дійства.

парк асікага

Печери Бату, Малайзія

Діючий буддійський храм розташований серед малайзійських гір, у північній частині столиці — місті Куала Лумпур. Паломники та туристи з усього світу долають 272 сходини найбільшої печери комплексу (всього їх 3), щоб потрапити до храму сина Шиви.

печери бату

Перші сходи до храму проклали у 30-х роках минулого століття. Зараз це культове місце серед віруючих буддистів.

Читайте найцікавіші факти про Венецію

Мачу-Пікчу, Перу

Визначне серед мандрівників “небесне” місто розташоване на гірських вершинах Андів. На схилах гори річки Урумбамби розкинулись кам’яні храми, палац, центральна площа, житлові будинки та інші елементи інківської архітектури. Місто має чітку структуру, чимось подібну на сучасну систему містобудування.

мачу-пікчу

На сьогодні, інківське місто називають новим чудом світу, а вся територія охороняється ЮНЕСКО.

Криниця Кінта да Регалейра, Португалія

Кам’яні сходи, що розташовані на території палацу Кінта да Регалейра в містечку Сінтре, вирізьблені у горі спіральною формою. Конструкція складається із колон та аркових проходів, глибина умовного “колодязя” сягає 30 метрів. Дно прикрашене гербом Монтейра та хрестом Тамплієрів.

Криниця Кінта да Регалейра

За задумом архітектора Луїджі Маніні, кожен поверх сходів символізує 9 кіл пекла, раю та чистилища. За легендою, саме в цьому незвичайному місці проходили таємні масонські обряди.

Цікаві місця світу, що подарувала природа

Наша редакція відібрала незвичайні та дивовижні місця, створені природою. Безлюдні узбережжя, печери, каньйони, якими можна насолоджуватись абсолютно безкоштовно!

Морська печера Бенагіл, Португалія

У південному провінційному містечку Алгарве берегова лінія розтягнута на кілька десятків кілометрів. Круті обриви скель в західній частині узбережжя змінюються широкими смугами піщаного пляжу.

печера бенагіл

Сфероподібна кам’яниста печера Бенагіл захищена зі всіх сторін, приховує у собі невеликий пляж із чистим піском. Піднявши голову вгору, можна насолоджуватись небом через ідеально круглий отвір.

Дізнайтесь, яке найромантичніше місце планети знаходиться в Україні

Солончак Салар-де-Уюні, Болівія

Справжнє природне чудо — найбільша в світі соляна шахта утворилась 40 тисяч років тому із дна висохлого озера Мінчін. Ідеально рівна поверхня, при незначному потраплянні води, перетворюється у велике дзеркало. Туристи можуть побачити своє відображення.

Скелі Мохер, Ірландія

На узбережжі в графстві Клер, що омивається Атлантичним океаном, виросли неприступні схили висотою від 120 до 214 метрів над рівнем моря. Кам’янисті схили розтягнулись на 8 кілометрів, а на вершині розташована самотня кругла вежа. У 2007 році у схилі, вкритим травою, з’явився туристичний екологічний комплекс.

скелі мохер

Пляж Навайо, Греція

На грецькому острові Зікфі знаходиться унікальний пляж, оточений з усіх сторін білосніжними вапняковими схилами. Їхня висота становить від 45 до 225 м над рівнем моря, схили омиває Іонічне море. Колись, цей морський відрізок був популярний серед контрабандистів, тому місцеві досі називають це дивовижне місце “пляж Контрабандистів”. Дістатись до пляжу можна тільки яхтою.

Пляж Навайо

Каньйон Тара, Чорногорія

Створений природою, найглибший каньйон у всій Європі, знаходиться у національному парку Дурмітор, що на півночі країни. Вздовж річки Тара, розтягнулась 80-кілометрова ущелина, глибина якої у деяких частинах сягає 1300 метрів. Територія каньйону та всіх його 40 водоспадів входить до списку всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО.

Каньйон Тара

Ну що, обрали своє майбутнє місце відпочинку?

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.