Командні тури: як подорожувати з незнайомими людьми

508

В епоху безвізу та лоукостів для українців пізнавати світ стало значно легше. Сотні акційних пропозицій від авіакомпаній та автобусних перевізників дають шанс відвідати неймовірні куточки нашої планети. Але якщо самому відважитися на омріяну подорож страшно, то як тоді?

Мабуть, ви неодноразово натрапляли на доволі нове і цікаве явище у тревел-індустрії України – командні тури. Та питань до такого відпочинку не менше. Сьогодні спробуємо разом із нашим експертом відповісти на найпоширеніші запитання мандрівників-початківців.

засновник та організатор авторських подорожей у Vovk.travel, активний мандрівник з 2010 року – Володимир Супрун.

Чому командні тури зараз такі популярні?

Володимир: Туристична індустрія змінюється шаленими темпами і зараз, все більше і більше людей хочуть отримувати щось абсолютно інше, ніж банальний all inclusive чи автобусний тур.

Командні чи, як їх ще називають, авторські подорожі, набирають неабиякої популярності. В таких тріпах людина відчуває себе не туристом, а активним учасником команди, яка приїхала досліджувати нову країну чи місцевість в компанії однодумців

подорожі до Скандинавії

Щодо інших переваг:

  • мобільність і свобода;
  • компактність групи;
  • вибір цікавих напрямків, куди відправитися;
  • не нав’язуються екскурсії і вибір дозвілля;
  • економія шляхом спільної оренди машини / будинку / вілли;
  • можна знайти нових друзів та однодумців!
  • а ще, це чудовий нетворкінг, адже за нашим спостереженням, в такі подорожі відправляються люди з різних сфер, які готові ділитись і обмінюватися досвідом!

Ціни на командні тури

Ціни на такі подорожі залежать від напрямку і протяжності поїздки. Наприклад, поїздки в північні країни, такі як Ісландія, Норвегія або Лофотенські острови виходять на пару сотень євро дорожчі, ніж аналогічні мандрівки у південні країни (такі як Італія, Португалія чи Іспанія). Все тому, що ціни на проживання, оренду авто і харчування у Скандинавських країнах вищі.

А от, чи дешевше організувати таку подорож самостійно, це питання відносне, адже у всіх різні потреби та різні витрати. Хтось може поїхати в Норвегію, пересуватись там автостопом і жити в наметі. Зрозуміло, що така подорож вийде дешевшою.

В такі подорожі вирушають ті, в кого горять очі, хто готовий брати від життя максимум!

Якщо людина відправляється в подорож з нами, то може бути впевнена у своєму комфорті, бо ми завжди орендуємо великі й просторі будинки/котеджі/вілли. Пересуваємося на орендованих авто, що дає можливість дослідити локації на повну! Так нещодавно ми дослідили на всі 100% острови Мадейра, Тенеріфе, а також об’їхали всю Португалію з півдня на північ.

Щодо оплати, то вона йде поступово, частинами. Як правило, в нас бронюють поїздки за декілька місяців, а то й півроку, і таким чином люди можуть поетапно виплачувати суму поїздки. Загалом, залишок суми люди віддають вже безпосередньо при зустрічі в поїздці.

подорожі в команді

Стосовно бронювання квитків, ми завжди всім допомагаємо знайти найоптимальніші і найдешевші варіанти!

Хто зазвичай обирає такий вид відпочинку?

З нашого досвіду, це переважно люди, які мають хорошу роботу й відповідно можуть собі дозволити більш серйозні витрати. Проте, в наших мандрівках також були й студенти. З нами їздили люди абсолютно різних професій: працівників IT сфери, фармацевти, юристи, психологи, власники бізнесу, дизайнери, люди зі сфери нерухомості.

Якщо ти в командному турі вперше?

В такі мандрівки їдуть люди, які готові пізнавати щось нове і отримувати абсолютно новий досвід. Тобто, вони мають бути відкриті до всього нового. Зануди й особи, які бояться або схильні до скиглення, просто не відважаться на схожий тріп:)

В такі подорожі вирушають ті, в кого горять очі, хто готовий брати від життя максимум! Адже кожного разу, коли ти відправляєшся у мандри досліджувати невідому країну (з людьми, яких бачиш вперше і з якими проводиш практично 24 години), то кидаєш виклик самому собі!

командні подорожі

Ти пробуджуєш в собі авантюриста, мрійника і того, хто відкритий до чогось неймовірного! До нових знайомств, пізнання нової країни й зрештою, самого себе!

У підсумку, ти отримуєш неймовірно крутий досвід, нових друзів, шалені емоції та яскраві моменти, які залишаться у пам’яті на все життя!

Які казуси та неприємні моменти трапляються?

Як не дивно, конфліктів і неприємних ситуацій практично немає. Все-таки нам як організаторам вдається створити певну дисципліну та виробити командний дух:) Звісно бувають різні моменти, але чогось такого серйозного вдається уникати.

Щодо різних вподобань та побажань, перед тим як їхати в таку подорож, людина детально ознайомлюється з планом поїздки. В нас переважно це активний відпочинок, де ми досліджуємо всі найцікавіші локації. Тому люди, які люблять пасивний відпочинок з нами не їздять 🙂

тури для команд

Основне правило командного туру

Стати повноцінним членом команди, відчути командний дух і просто насолоджуватись відпочинком:)

Фото – Володимир Супрун.

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.