Американський режисер-мандрівник не хоче їхати з України

102

Канадська туристична фірма запропонувала режисерові з Нью-Йорка Артурові Вейну помандрувати у Східну Європу і зафільмувати про це матеріал. Пункт призначення – Україна. Мандрівник їхав в Україну без великих очікувань. А натомість – вирішив залишитися ще на деякий час. Що найбільше вразило режисера?

Мандри Україною по-американськи

В інтерв’ю «Голосу Америки» Вей сказав, що його вражало все. Особливо колорит Карпат та Буковини.

Люди їдуть до Парижа з великими очікуваннями. Люди приїжджають в Україну без жодних – і в кінцевому результаті приходять в екстаз. Ось звідки справжня радість від подорожей – від здивування, принаймні для мене.

За 45 днів подорожей, режисер відвідав майже всю західну Україну, столицю та Чорнобиль. Тож одразу відзняв першу частину свого мандрівного фільму. Подорожував Україною Артур Вей ще три роки тому. Однак його відеоробота знову стала вірусною у фейсбуці та в ютубі.

Шкода, що зараз повені та карантин ускладнили мандри Україною. Сподіваємося, скоро зможемо без обмежень подорожувати. Бо наші тревел-блогери знімають ролики не гірші за американські. Згадаймо лишень відео Назара Дороша, яке підкорило усі соцмережі минулої осені.

Радіємо, що в Україні безліч туристичних цікавинок, про які ми ще навіть не знаємо. Можливо, це час ближчого знайомства?

Головне зображення (the main picture) – Rad Pozniakov

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ще нема голосів
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.