Як підібрати помаду за кольоротипом

1 178

Підбір помади – завжди відповідальна справа. Хоч на перший погляд це може здатися дрібницею, та люди часто недооцінюють те, наскільки відтінок помади є важливим у формуванні гарного образу. Колір помади повинен гармонійно виглядати з врахуванням багатьох аспектів зовнішності. Наприклад, колір шкіри та колір волосся. Тому питання, як підібрати помаду та яким критеріям при виборі віддати перевагу, є не лише актуальним, а й відповідальним. Тож потрібно детальніше зупинитися на аспектах, на які варто звернути увагу.

Як правильно вибрати помаду під кольори волосся, шкіри, очей

Є декілька типів жіночої зовнішності, котрі класифікуються за згаданими вище критеріями. Давайте їх розглянемо.

Жінка-зима

До цього типу належать власниці карих, блакитних та синьо-зелених очей. Якщо співвідносити його з кольором волосся, то тут будуть усі темні відтінки – коричневі, каштанові, чорні. Також для такої зовнішності характерні різні варіації смаглявої шкіри. Якщо ви впізнали у цьому описі себе, вам, імовірно, пасуватимуть майже всі кольори, бо така зовнішність є дуже універсальною. Ліловий, рожевий, сливовий, кораловий та навіть теракотовий – це та палітра, яка ідеально підходить брюнеткам та шатенкам.

темна помада для брюнеток

Брюнеткам з зеленими очима потрібні більш яскраві кольори помад, аніж для блондинок. Для шатенок, котрі хочуть підібрати гармонійну помаду до карих очей, ця порада є актуальною також. Вона зумовлена тим, що бліді відтінки будуть візуально «губитися» на тлі виразної зовнішності. Тому їх краще не використовувати.

відтінок помади для шатенок

Жінка-весна

Такий тип є характерним для панянок, котрі мають теплі відтінки волосся. Сюди належать жовтуватий блонд, світло-каштановий, русявий. Щодо очей, то це – зелені, блакитні, сірі. Також «жінка-весна» має здебільшого світлу шкіру. Вона може бути із жовтуватим відтінком.
Впізнали себе в описі «жінки-весни»? Тоді вам потрібно звернути увагу на теплі відтінки помад. Наприклад, морквяний та червоний, наближений до рудого, будуть оптимальними. Це саме та кольорова палітра, яка найкраще підходить русявим – як на кожен день, так і у свята.

губна помада

Жінка-літо 

Для таких жінок характерне світле волосся, котре має холодні відтінки. Очі можуть бути блакитними, сірими, сіро-зеленими, а також світлими карими. Щодо шкіри, то вона теж світла. Іноді має рожевуватий відтінок. Під таке обличчя й волосся обирайте холодну палітру кольорів помад. Саме вона здебільшого підходить блондинкам.

помада під колір очей

Для денного макіяжу підійде холодний рожевий, а для вечірнього – винний, сливовий та деякі відтінки червоного. Аби під описаний типаж жіночої зовнішності помада пасувала ідеально (як під колір шкіри, так і під колір очей), вона повинна бути неодмінно холодного відтінку. Якщо ж нанести помаду надто теплого кольору, вона, ймовірно, не пасуватиме.

помада підходить блондинкам

Жінка-осінь

До такого типу належать панянки з рудим та каштановим волоссям; зеленими, карими й сірими очима; світлою шкірою, котра часто вкрита веснянками. Якщо ви – саме «жінка-осінь», сміливо експериментуйте з темними кольорами помад та не бійтеся яскравості. Будьте обережні з бежевими відтінками, вони можуть виглядати надто блідо.

колір помади до світлого типу шкіри

Програми для підбору помади в Інтернеті

У Глобальній мережі є сайти зі спеціальними програмами підбору помади за вашою світлиною, а також – тестами. Щодо першого варіанту, то потрібно просто завантажити фото – і це дасть змогу підібрати онлайн бажані кольори помад.
Щодо тестів, то здебільшого вони містять запитання про ваші вподобання у стилі одягу; колір шкіри, очей та волосся; улюблений колір квітів та тип улюблених парфумів. Здавалось би, питання щодо анатомічних даних є зрозумілим, а вподобання у парфумах та квітах – не дуже. Але насправді усе просто пояснюється. Щоб дійсно правильно вибрати собі колір помади, він повинен не лише пасувати до зовнішності, а й імпонувати у психологічному сенсі. Лиш у такому разі можна казати, що обраний відтінок губної помади – справді ідеальний.
Інтернет-ресурси з описаними тестами – гарний варіант, аби правильно підібрати для себе помаду в домашніх умовах. До речі, існує ще один подібний шлях. Деякі виробники косметики розміщують тести, програми та рекомендації на своїх ресурсах. Тому, якщо ви маєте власних фаворитів, то можете зайти на їх сайти та перевірити, чи раптом немає там подібних опцій. Так можна вибрати не лише відтінок помади, а й конкретний косметичний продукт, котрий може вас зацікавити.

А головне пам’ятайте – помада має не лише пасувати, а й подобатись!

 

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 голосів, середній: 4,67 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.