Як підібрати плаття за типом фігури: підкреслюємо переваги та приховуємо недоліки

1 257

Як би не змінювалася жіноча мода з плином часу, сукні завжди користуються незмінним попитом. Це цілком очевидно й зрозуміло, адже саме такий тип вбрання дозволяє підкреслити жіночність, розкрити потенціал фігури та створити особливо ефектний і привабливий образ. Саме тому питання, як підібрати плаття за типом фігури, є завжди актуальним. Якщо поставитися до вибору серйозно, то можна за допомогою сукні не лише підкреслити анатомічні переваги, а й досягти візуального зменшення недоліків. Тож варто розглянути основні фасони суконь та те, як їх вдало використовувати згідно зі своїм типом фігури.

Типи фігури «трикутник» або «груша» та «перевернутий трикутник»

Існує 5 основних типів жіночої фігури – це «трикутник» (груша), «перевернутий трикутник», «прямокутник», «яблуко» та «пісочний годинний». Для типу «трикутник» характерні вузькі плечі та широкі стегна. Що стосується «перевернутого трикутника», то навпаки.

Якщо ви впізнали себе в описі типу фігури «трикутник», для вас важливо не лише правильно підбирати вбрання, а й слідкувати за поставою та раціоном. Якщо не тримати спину рівно, то гарний потенціал грушоподібної фігури буде складно розкрити. Також важливо слідкувати за збалансованим харчуванням, оскільки, у разі його відсутності, жир відкладатиметься саме на стегнах. А ще – щоб гарно виглядати, потрібно вміти правильно вибрати сукню.

плаття для фігури трикутник

Для жінок з широкими стегнами варто уникати надмірно вільного одягу. Інакше цей тип фігури виглядатиме надто громіздким. Однак сукні, котрі надміру облягають, теж будуть недоречними. Також уникайте жорстких тканин та фасонів, де основний акцент робиться на стегна. Наприклад, речі, де на стегнах знаходяться певні декоративні елементи чи візуальні акценти принтів, будуть невдалими. Натомість – обирайте ті фасони одягу, які підкреслюють саме верхню частину вашої фігури. Вдалою може бути сукня з облягаючим ліфом за умови вибору бюстгальтера push-up. Масивні та драпіровані рукави суконь, вдало підібрані шарфи – це саме те, що створить правильні акценти.

правильні сукні для фігури груша

Щодо принтів на сукнях, то дуже вдалими будуть поздовжні лінії, блискавки на всю сукню. Якщо грушеподібна фігура у вас поєднана з не надто довгими ногами, ви можете вирівняти пропорції, якщо оберете сукню з завищеною талією.

Якщо ж ваша фігура, навпаки, нагадує перевернутий трикутник, то для неї слід обрати сукні, котрі візуально розширять стегна. Це може бути фасон під назвою «тюльпан». Актуальним також буде фасон «напівсонце». Облягаючий верх та розширений низ – саме те, що потрібно.

«Пісочний годинник», «яблуко», «прямокутник»

Для типу фігури «пісочний годинник» характерна гармонія пропорцій між плечима та стегнами. Тому таким жінкам підійдуть практично будь-які сукні, адже нічого не потрібно візуально врівноважувати.

сукня до питу фігури пісочний годинник

Єдине – якщо ви хочете виглядати вищою чи нижчою, зверніть увагу на лінії талії. Аби правильно підібрати сукню, у першому випадку обирайте варіанти з завищеною талією, а у другому – з заниженою талією.

сукні по типу фігури

Для фігури «яблуко» характерно те, що найбільш візуально помітною є частина тіла в районі талії. Здебільшого цим типом фігури володіють панянки з животом, котрі бажають його приховати. Для повних дівчат та жінок дуже важливо слідкувати за власним раціоном, адже у випадку неправильного харчування зайві кілограми збиратимуться саме у районі талії. Однак візуально зменшити живіт теж можна. Передусім уникайте фасонів суконь, котрі роблять акцент на цій частині тіла. При цьому вам не обов’язково виглядати непомітно й невиразно. Для фігури «яблуко» відмінно підійдуть асиметричні сукні.

плаття для фігури яблуко

Що стосується типу «прямокутник», то для нього характерна певна збалансованість пропорцій плечей та стегон. Однак така фігура відрізняється від типу «пісочний годинник», оскільки тут немає яскраво вираженої талії. Тому сукня повинна навпаки візуально виділити цю частину тіла. Ідеальні варіанти з відрізним верхом та плаття з ефектними поясами.

плаття для прямокутної фігури

Також при виборі сукні для будь-якої фігури важливо дати собі відповідь на запитання, чи актуальні для вас фасони, котрі худять. Якщо так, уникайте моделей з драпіровками та поперечними принтами. Натомість – фасони з поздовжніми смугами, строгими силуетами та довгими блискавками стануть саме тим, що потрібно.

сукні в полоску

 

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.