Тату для дівчат у стилі мінімалізм

3 151

Мінімалізм як течія сформувався в 60-х роках ХХ століття. Його основною, концептуальною ідеєю є передача глибокого сенсу зображення через максимально прості форми, позбавлені зайвих деталей. Не дивно, що цей напрямок знайшов відбиток у такому виді сучасного мистецтва, як татуювання.

мінімалістичне тату
мінімалістичне тату на руці

Мінімалістичні тату привертають увагу не завдяки своєму різнобарв’ю чи використаним технікам. В них цікавий сам сенс зображення, його пропорційність та досконалість кожної лінії. Окрім того, завдяки використанню простих малюнків, тату у стилі мінімалізм можуть нести у собі особливе значення, що буде зрозумілим лише власнику.

тату у стилі мінімалізм
тату у стилі travel

Модні мінімалістичні тату цього року

Татуювання у стилі мінімалізм особливо популярні цього року серед дівчат. Тематика малюнку може бути абсолютно різною, однак в останній час найбільш трендовими є:

релігійні та езотеричні зображення, що мають сакральний сенс (маленькі релігійні символи, астрологічні,

зодіакальні знаки); написи (вирази, фрази, значущі числа);

зображення рослин та тварин (крихітні квітки, гілочки, листочки, схематичні силуети птахів, тварин, комах, слідів звірів);

геометричні малюнки (різноманітні комбінації з геометричних фігур).

Такі тату для дівчат роблять як у монохромних, так і у кольорових варіантах.

Тату на руці

Найчастіше, дівчата роблять мінімалістичні татуювання на руці. Найбільш популярним місцем є зап’ясток – тут набивають лаконічні написи, різноманітні зображення, символи. Таке невеличке татуювання досить просто приховати за допомогою ремінця годинника чи браслетів.

тату для дівчат на руці
в стилі мінімалізм

Також часто дівчата роблять тату на передпліччі, верхній стороні долоні, внутрішній стороні біцепсу. В останній час з’явилась тенденція розміщувати зображення на пальцях чи між ними.

Варіантів тату для дівчат на руці чимало. Але, враховуючи, що зображення майже завжди буде помітним, переконайтесь, що воно дійсно подобається та не набридне з часом.

Мінімалістичні тату на нозі

Тату на нозі для дівчат також користуються чималою популярністю. Найчастіше невеличкі зображення набивають на кісточці – це стильно виглядає та є майже безболісним. Роблять татуювання і на стопі, втім, похизуватись малюнком можна буде лице в теплу пору року.

До того ж, тут сходиться чимало нервових закінчень, тож робити тату буде досить болісно.

Тату на тілі – підкреслюємо індивідуальність

На відміну від тату на руці, які важко сховати, татуювання на тілі зможуть побачити лише найближчі, найдорожчі люди. Тож, зазвичай, тут наносять особливі малюнки зі змістом. Найбільш популярними ділянками є лопатка, верхня частина плеча, шия (ззаду), ребра.

Варто знати, що наносити тату на ребра доволі боляче. А ще, на думку чоловіків, татуювання на лопатці виглядає дуже сексуально.

Ще одне популярне місце для міні-татуювань – над вухом. Тут зображення легко сховати за волоссям і знати про нього будете лише ви й ті, кого захочете втаємничити.

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.