Шкіряні браслети для чоловіків: як носити, щоб виглядати круто
Багато чоловіків і досі вважають, що прикраси – то виключно жіноча принада. Але з кожним роком таких ретроградів залишається все менше і сучасні чоловіки із задоволенням підкреслюють свій образ стильними, модними аксесуарами.
Чи не найпоширеніша чоловіча прикраса – це шкіряний браслет. І це не дивно, адже виглядають вони дуже стильно, привабливо та відмінно підкреслюють брутальність, мужність образу.
Ще наприкінці ХХ століття чоловічі шкіряні браслети носили лише представники субкультур – панки, хіпі, рокери. На сьогодні ж їх охоче вдягають і бізнесмени, і актори, і програмісти, і всі, хто хоче підкреслити свій особистий, неповторний стиль.
Який браслет обрати під гардероб та стиль життя
Головна порада від модних стилістів – шкіряні браслети для чоловіків мають бути простими. Різнокольорові варіанти з підвісочок краще залишити жінкам.
Хочете, щоб прикраси гарно поєднувались як з повсякденним одягом, так і з діловим костюмом? Обирайте неширокі, до 0,5 см аксесуари неяскравих кольорів (чорні, коричневі, кольору бургундій ). Доречно носити одночасно по два, три, чотири таких браслети на одній руці.
Більш екстравагантно виглядають широкі браслети зі шкіри, прикрашені металевими пряжками, заклепками, тисненими зображеннями. Такі прикраси варто вдягати з джинсами та футболками, вони гармоніюватимуть з одягом в стилі smart-casual, а от до ділового костюму не пасуватимуть зовсім.
Дуже модним трендом цього року є носіння браслетів разом з годинником, на одній руці. Такий варіант актуальний і в чоловічій, і в жіночій моді. Варто звернути увагу до підбору таких аксесуарів: вони мають бути виконані у схожому стилі, а металеві елементи – зроблені з металу одного кольору.
5 аргументів «за» для покупки браслету зі шкіри
Ще й досі вагаєтесь, чи варто купляти шкіряний браслет? Ось Вам п’ять аргументів на користь такої покупки.
1. Універсальність. На відміну від браслетів з коштовних металів, шкіряні аксесуари гарно гармоніюють з одягом у різних стилях. Їх легко поєднувати між собою, вони пасують і молодим хлопцям, і чоловікам старшого віку.
2. Довговічність. Браслет зі шкіри можна носити роками і він не втрачатиме стильного вигляду. До того ж, поява потертостей на такій прикрасі робить її ще більш привабливою, надає брутальності. Головне, щоб шкіра для браслету була гарної якості.
3. Зручність. Шкіряні браслети приємні на дотик, вони не натирають, не викликають алергії, не залишають слідів на тілі. Ними (за винятком металевого декору) не можна зачепити та порвати одяг.
4. Широкий вибір. Зараз можна купити браслет зі шкіри дійсно на будь-який смак!
5. Доступна ціна. Загалом, такі чоловічі прикраси коштують не дорого – за 200-300 грн. можна придбати стильний браслет непоганої якості. Звісно, у продажі можна знайти і більш дорогі, ексклюзивні варіанти, прикрашені коштовним камінням, золотом, сріблом чи платиною за декілька тисяч доларів, тож і в якості вкладення коштів їх також можна розглядати.
Який шкіряний браслет обрати у 2018
Головна тенденція 2018 року – це відхід від надшироких, громіздких браслетів на користь легких, тонких прикрас. Стилісти радять віддати перевагу декільком нешироким шкіряним браслетам в одному стилі. Зверніть увагу на прості, тонкі стрічки з якісної, гарно вичиненої шкіри, які декілька разів обгортаються навколо руки, а також на комбіновані, плетені аксесуари.
У 2018 році в моді як чисто шкіряні чоловічі браслети, так і аксесуари з металевими (сталевими, бронзовими чи срібними) деталями: невеликими намистинами, з’єднувальними елементами, ланцюжками. Популярні також прикраси, в яких шкіра поєднана з міцною ниткою чи мотузкою, а також з деталями з каучуку або намистинами з каміння чи пластику.
Не виходять з моди і шкіряні браслети ручної роботи з відтисненими на них зображеннями, а також прикраси з гравіюванням. Головний їхній плюс в тому, що вони індивідуальні, особливі, плюс – Ви завжди можете самі обрати якусь фразу чи зображення для гравіювання та зробити неповторний аксесуар на замовлення.
Відомі стильні чоловіки, які обирають шкіряний браслет як аксесуар
Не варто думати, що через невисоку вартість зірки не носять шкіряні браслети. Ніщо людське їм не чуже і багаті та знамениті також часто обирають саме такі аксесуари.
Наприклад, Джоні Депп, відомий своїми яскравими, часто навіть епатажними образами, найчастіше з’являється на фото з широким шкіряним браслетом коричневого кольору з двома пряжками. Також інколи він вдягає масивний темно-коричневий напульсник з щільної шкіри з металевими заклепками або неширокий плетений чорний браслет.
Колін Фаррелл – ще один відомий поціновувач чоловічих шкіряних браслетів. На фото він регулярно з’являється з різними прикрасами на руку: в його колекції є і широкі напульсники з металевим декором, і плетені браслети, й аксесуари, зроблені зі шкіряного шнура з намистинами. Його образ від цього тільки виграє!
Джерард Батлер також майже постійно потрапляє в об’єктиви фотокамер зі шкіряними браслетами. На його руках можна побачити прикраси в різних стилях. Навіть на фото в строгому костюмі його зап’ясток прикрашають тонкі шкіряні браслети, які вдало підкреслюють мужність та елегантність образу.
Відомий, суперпопулярний сьогодні актор Бенедикт Камбербетч не просто носить браслет – з його легкої руки браслети Самі (Samibracelet) стали неймовірно популярні в світі. Такі традиційні скандинавські прикраси виготовляються вже декілька тисяч років, їх роблять з натуральної оленячої шкіри з олов’яним дротом та застібкою з оленячого рогу. Виглядає такий аксесуар дуже стильно, він підходить під будь-який одяг. Оригінальний браслет як у Камбербетча, виготовлений фірмою SwedeArt можна купити за 69 доларів.
Купити брендовий, обрати ручної роботи чи зробити самому
Цього року багато брендів представили в своїх колекціях різноманітні шкіряні браслети, тож поціновувачам стильних брендових речей буде з чого вибрати. Зверніть увагу на аксесуари з колекцій PaulSmith, Asos, HZMAN, Silpada, LouisVuitton, TheChesterfield Brand. Ціна таких виробів починається від 10-20 доларів.
Вироби ручної роботи також дуже популярні серед покупців. Їхній однозначний плюс в оригінальності та неповторності дизайнів, в можливості обрати річ, яка якнайкраще підкреслюватиме Ваш стиль. До того ж, такий браслет міститиме частку енергії майстра, нестиме його посил. Купити такий браслет можна на ярмарку, на сайті майстра чи в інтернет-магазині хендмейд виробів. При бажанні, завжди можна замовити якийсь особливий браслет, який зроблять особисто для Вас.
Ну й, нарешті, якщо Ви «дружите» з руками, можна легко зробити шкіряний браслет власноруч – майстер-класів та підказок з цього приводу в інтернеті чимало. Втім, не факт, що Вам вдасться зробити дійсно достойну річ. Перш ніж носити власний виріб, переконайтесь, що він не виглядає як саморобка першокласника. Але якщо браслет для Вас дійсно зробила власна дитина, то його носіння виглядатиме неймовірно мило!
Звісно, найголовніше, щоб прикраса подобалась. Тож, обирайте, орієнтуючись не на ціну виробу, а на власні уподобання.
