На якій руці носять годинник

11 663

На якій руці носять годинник сучасні модники і модниці і чи має це якесь значення?

Сучасні дизайнери перетворили годинники у вишукані й стильні прикраси, повернувши їм надзвичайну популярність. Фешн-годинники традиційно представлені у колекціях 2017-2018 рр. безперечних законодавців моди: Gucci, Valentino, Christian Dor, Givenchy, Burberry, Dolce&Gabbana, Kenzo, Louis Vuitton та інших відомих брендів. Вдало доповнюючи образи, ці практичні аксесуари демонструють статус і підкреслюють хороший смак власника. Але, звичайно, за умови доречно обраної моделі.

Більшість людей носять годинники на менш активній руці. Доволі практично, адже робочою рукою зручно надіти годинник і застебнути браслет або ремінець, аксесуар не заважає працювати або писати і менше зазнає механічних пошкоджень. Людині легше сприймати зображення на циферблаті, якщо вона носить годинник саме на неробочій руці.

Але і в цьому випадку є виняток – годинники з автоматичним механізмом заводу. Якщо ви ведете малорухливий спосіб життя, такі моделі навпаки краще носити на активній руці, щоб попередити їхню зупинку.

Для комфорту шульг виробники пропонують хронометри з лівобічним розміщенням механічної головки. А у деяких сучасних моделях навіть передбачена можливість переміщення механізму на лівий бік.

Теорії чи міфи

Щодо того, як правильно носити наручний годинник, існує кілька теорій. Це не означає, що варто їм беззаперечно вірити і сліпо наслідувати. Але за бажання можете перевірити ці судження на собі.

Існує думка, що чоловіки і жінки мають носити годинники на різних руках. Дивне припущення, чи не так? Не виключено, що зародилася ця теорія, як аналог розташування застібок на чоловічому й жіночому одязі. Хоча гендерний поділ у даному випадку зовсім недоречний.

чоловічі годинники на правій руці

Згідно з психологічною теорією, поняття “правий” асоціюється з майбутнім, прогресом і позитивними рішеннями. Психологи стверджують, що люди, які звикли носити годинник на правій руці, цілеспрямовані, успішні, добре знають, чого хочуть від життя і не зважають на перепони. Надягаючи годинник на ліву руку, людина частіше задумується про втрачений час, повертається до неприємних спогадів.

Давньокитайські цілителі вважали, що на зап’ясті зосереджені три точки, які відповідають за здоров’я людини. Якщо неправильно їх стимулювати, можна суттєво погіршити самопочуття і порушити енергетичні потоки. У чоловіків точка, що відповідає за роботу серця, знаходиться на лівому зап’ясті (саме там, де носять наручний годинник), а у жінок – на правому. Тому прихильники китайської теорії вважають, що чоловікам і хлопцям варто носити годинник на правій руці, а жінкам і дівчатам – на лівій.

На якій руці носять годинник чоловіки та хлопці

Для чоловіків годинник – чи не найголовніший аксесуар, що вказує на статус і успішність власника. За правилами ділового етикету годинник повинен бути на лівій руці і лише частково виглядати з рукава при згинанні ліктя. Але дорогі ексклюзивні годинники успішні чоловіки намагаються носити саме на активній правій руці. Ну що ж, це найпростіший спосіб продемонструвати оточенню свій смак, почуття стилю і високе положення у суспільстві.

Молоді хлопці полюбляють виділятися і виглядати стильно, одягаючи годинник поверх рукава на будь-яку руку. У неформальних ситуаціях це прийнятно, але з діловим костюмом виглядатиме недоречно.

Вважається, що годинник має знаходитися трішки вище кисті чоловічої руки, над кісточкою, а ремінець не повинен занадто туго обхоплювати зап’ястя.

годинник і діловий костюм

Як правильно носити годинник жінкам та дівчатам

Жінки і дівчата більш прискіпливі до вибору годинника, адже завжди прагнуть виглядати неперевершено. Представниці слабкої статі дозволяють собі носити годинник і на правій, і на лівій руці. Вирішальним, у даному випадку, буде бажання одягти інші прикраси й аксесуари, або просто настрій. Адже дівчата – вони такі дівчата! А на якій руці носять годинник ваші подруги?

Важливо, щоб модель відповідала стилю одягу і ситуації. Вишукані моделі фешн-годинників самі по собі виглядають, як прикраси. Оригінальне поєднання цікавих рішень корпусів годинників і незвичайних браслетів дозволяє вдало доповнювати будь-які образи.

на якій руці носити годинник жінці

Годинник на жіночому зап’ясті може сидіти туго або зовсім вільно звисати. Деякі сміливі дівчата носять годинники навіть на передпліччі. Але з діловим стилем одягу варто бути стриманішими і віддати перевагу класичним моделям із шкіряним ремінцем або металевим браслетом.

жіночі годинники і діловий стиль

Годинник із невеличким циферблатом і вузьким браслетом чудово підкреслить тендітність маленької ручки. Але цей же аксесуар втратить привабливість на широкому зап’ясті. У цьому випадку варто віддати перевагу годиннику правильної геометричної форми.

годинник із вузьким браслетом

Аристократичні довгі пальці дозволять обрати годинник із нестандартним корпусом. Загалом ці правила стосуються і вибору чоловічих моделей хронометрів.

Насправді абсолютних правил, як носити годинник, так і категоричних заборон, не існує. Ані закони моди, ані упередження не мусять вас обмежувати. Сподіваємось, що змогли переконати вас зважати перш за все на власний комфорт і особисті вподобання. Спробуйте носити годинник і на правій, і на лівій руці – та оберіть саме свій найзручніший варіант. А якщо ви все ж вірите у прикмети, скористайтесь можливістю почати нове життя. Адже за однією з прикмет, вдягаючи годинник на іншу руку, можна змінити долю.

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 голосів, середній: 4,60 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.