Той самий «Enjoy The Wood» – український бренд, що завоював Kickstarter

1 459

Кажуть, що чоловікові та дружині краще не працювати над однією справою. А сім’я Фостенко це спростовує. Саме вони ті самі українці, що зібрали пів мільйона доларів на дерев’яну 3D мапу світу на краудфандинговому майданчикові Kickstarter. І так, це вони той всесвітньо відомий бренд «Enjoy The Wood», який розмістився в мальовничому українському містечку Ірпінь. 

Як втілюються мрії

Ігор та Марина Фостенко – українське подружжя, що виховує трьох дітей і паралельно підкорює світовий ринок. Майже 5 років тому вони заснували компанію «Enjoy The Wood» – виробництво декоративних виробів з дерева. 

А все розпочалося, як кажуть, з малого. 

Ігор працював в IT-сфері, мав власний інтернет-магазин, але ідея займатися улюбленою справою не покидала. То чому б не зайняти цікаву, ще не таку розвинену нішу на українському ринку, як декор з дерева.

Ми зрозуміли, що існує попит і почали думати про упакування та логістику,

– згадує співвласник.

Ідея створити першу дерев’яну мапу світу прийшла під час переїзду в новий офіс. Той момент, коли треба щось почепити на стіну. Так Ігор зробив першу мапу і одразу ж поділився цим з друзями у соцмережах. А на наступний день до них прийшло замовлення на таку мапу зі Сполучених Штатів. 

Вже у 2018 році сім’я отримала патент на свої мапи і компанія з поширення українського продукту набрала ще більших обертів.

Kickstarter для нового старту

Як і кожна справа, особливо, якщо вона орієнтована на хендмейд виробництво, їхній стартап теж потребував і розвитку, і вкладень.

Так було вирішено, що варто запустити кампанію зі збору коштів на виготовлення мап світу з дерева. Найкраща платформа для цього – американський Kickstarter. Вперше, «Enjoy The Wood» вдалося зібрати $100 тисяч. Вдруге – $50 тис.

Але усе перевершила кампанія для нового проєкту – World’s first 3D Wooden World Map – «Перша в світі мапа світу в 3D». Фостенки планували зібрати на оновлений проект з мапами світу всього 5 тисяч доларів. Та яким було здивування команди (яка тепер, до слова, налічує 20 осіб), коли цю суму вони зібрали всього лишень за декілька годин. Тоді за місяць на кікстартері вони отримали $533 тис. Ейфорії не було меж.

Дерев’яні мапи світу, що мотивують подорожувати

Нові мапи «Enjoy The Wood» мають відмінності від своїх перших попередників. 

мапа поділена на країни

можна обрати колір і фактуру

з’явилися написи регіонів, країн, океанів

можна обрати й додаткову підсвітку

є три розміри мап на кожен смак і гаманець

карти світу
фото – thegadgetflow.com

мапи перекладені багатьма мовами

З 2014 року і донині Enjoy The Wood продали понад 20 тисяч мап. В основному це ринок США та Європи, але й українських покупців вистачає.

Enjoy The Leather

Та не деревом єдиним. Так сімя  Фостенко мають ще й окремий промисел – виготовлення речей зі шкіри. А крім мап, підприємці розробляють ще й додаткові дерев’яні аксесуари: блокноти, окуляри, підставки та чохли для телефонів, навіть дитячі абетки з натуральної деревини.

дерев'яні вироби
фото – зі сторінки Instagram Enjoy The Wood

Як ви зрозуміли, на шляху до здійснення мрій немає перепон, якщо є наполеглива праця і любов. І як круто, що наші українські бренди вміють завойовувати вибагливу закордонну публіку своєю унікальністю та щирістю.

ДО РЕЧІ, для наших читачів, які хочуть придбати собі декор з «Enjoy The Wood», чекатиме ще й невеликий бонус – купон на продукцію. Секретний промокод – wanna20. Хтозна, можливо, вже наступна дерев’яна мапа світу прикрасить саме вашу оселю.  

Головне зображення (the main picture) – thegadgetflow.com

color hex code

Оцініть будь ласка цю статтю!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 голосів, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.